تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : دسته‌بندی نشده
حوزه : دسته‌بندی نشده
شماره : 16020
تاریخ : ۲۰ تیر, ۱۳۹۷ :: ۱۴:۳۰
کاهش قیمت خودروهای هاوال در راستای جلب توجه مشتریان این کمپانی چینی به منظور جلب توجه مشتریان قیمت مدل های H۲ و H۶ را کاهش داد.کاهش قیمت آن ها حدود ۱۰۰۰ دلار برای هر دو مدل بوده و هزینه های جانبی این محصولات نیز کاهش قیمت داشته است.

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،این کمپانی چینی به منظور جلب توجه مشتریان قیمت مدل های  و  را کاهش داد.کاهش قیمت آن ها حدود ۱۰۰۰ دلار برای هر دو مدل بوده و هزینه های جانبی این محصولات نیز کاهش قیمت داشته است.

مدل  با حدود قیمت ۲۲۰۰۰ دلار و امکاناتی نظیر بدنه دو رنگ، چرخ های آلیاژی ۱۸ اینچی، سیستم اینفوتینمنت ۷ اینچی لمسی، سنسورهای پارک جلو و عقب، دوربین عقب و سیستم ورود بدون کلید هم اکنون برای خرید در دسترس قرار دارد.

این مدل از پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو با قدرت ۱۴۷ اسب بخار و گشتاور ۲۱۰ نیوتون متر بهره می برد.

مدل  نیز در نسخه drive premium نیز قیمتی برابر با ۲۸۹۹۰ دلار پیدا کرده و روند کاهش ۱۰۰۰ دلاری در این خودرو هم وجود داشته است.نیروی این خودرو از یک پیشرنه ی ۲ لیتری توربو با قدرت ۱۹۴ اسب بخار و گشتاور ۳۱۵ نیوتون متر تامین می شود و مجهز به سیستم انتقال قدرت ۶ سرعته دو کلاچه است.

از جمله آپشن های آن نیز می توان به سیستم هشدار نقطه کور، ورود بدون کلید، سنسور گارک سر تا سری و دوربین دید در عقب اشاره کرد.

گروه بهمن، نماینده رسمی محصولات هاوال در ایران است و انتظار می رود با توجه به کاهش قیمت جهانی محصولات هاوال، شاهد کاهش قیمت آن ها در بازار ایران نیز باشیم.

انتهای پیام/

منبع:میهن صنعت

© 2018 تمام حقوق این سایت برای خودرو پلاس محفوظ می باشد.