تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : داخلی
حوزه : داخلی
شماره : 19033
تاریخ : ۱۹ مرداد, ۱۳۹۷ :: ۱۵:۲۶
معرفی پرفروش ترین برندهای لوکس بازار ایالات متحده در سال ۲۰۱۸ در بازار خودروی جهانی و به ویژه بازار ایالات متحده رقابت سختی بین خودروسازان لوکس در جریان است و هرکدام سعی دارند سهم زیادتری از این بازار رقابتی را به خود اختصاص دهند. در بخش خودروهای لوکس بازار ایالات متحده زیادترین رقابت میان برندهای آلمانی، ژاپنی و آمریکایی وجود دارد و هرکدام سهم قابل توجهی از این بازار را در اختیار دارند. حال در این مطلب قصد داریم پرفروش ترین برندهای لوکس در بازار ایالات متحده طی شش ماههٔ نخست سال جاری را معرفی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس، ۱۰- ولوو فروش: ۴۷,۶۲۲ دستگاه برند سوئدی ولوو با تغییراتی کلی که در سبد محصولات خود ایجاد کرده توانسته فروش خود را تا حد زیادی افزایش دهد. فروش این شرکت در شش ماههٔ نخست سال جاری در ایالات متحده نسبت به مدت مشابه سال قبل نیز رشد چشمگیر ۳۹ درصدی را تجربه کرده است.

۹- لینکلن فروش: ۵۰,۲۶۹ دستگاه معرفی پرفروش ترین برندهای لوکس بازار ایالات متحده در سال 2018

لینکلن به عنوان برند لوکس فورد اخیراً محصولات قابل توجهی را به بازار عرضه کرده و قصد دارد بیش ازپیش خود را در بین برندهای لوکس مطرح کند اما بااین حال فروش آن در نیمهٔ اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰.۷ درصد کاهش داشته و به همین دلیل ولوو بسیار به آن نزدیک شده و ممکن است تا پایان امسال جایگاه لینکلن را تصاحب کند. ۸- اینفینیتی فروش: ۷۲,۱۷۰ دستگاه معرفی پرفروش ترین برندهای لوکس بازار ایالات متحده در سال 2018

برند لوکس نیسان یعنی اینفینیتی با اختلاف بسیار جزئی کمتر از ۵۰۰ دستگاه نسبت به آکورا، در جایگاه هشتمین برند لوکس پرفروش بازار ایالات متحده قرار گرفته است. فروش اینفینیتی هم طی شش ماههٔ نخست امسال نسبت به سال قبل نزدیک به ۹ درصد کاهش داشته است. ۷- آکورا فروش: ۷۲,۶۵۳ دستگاه معرفی پرفروش ترین برندهای لوکس بازار ایالات متحده در سال 2018 هم وطن اینفینیتی یعنی آکورا که برند لوکس هوندا محسوب می شود با اختلافی در حدود تنها ۵۰۰ دستگاه عنوان دومین برند لوکس ژاپنی پرفروش بازار ایالات متحده را به خود اختصاص داده است. البته در نیمهٔ اول امسال فروش آکورا هم مانند اینفینیتی نسبت به قبل کاهش داشته اما این کاهش کمتر بوده و حدود ۳ درصد است. ۶- کادیلاک فروش: ۷۵,۹۴۹ دستگاه معرفی پرفروش ترین برندهای لوکس بازار ایالات متحده در سال 2018 کادیلاک که طی چند سال اخیر در بازار ایالات متحده همواره با کاهش فروش مواجه بوده است، طی شش ماههٔ نخست سال جاری توانسته فروش خود را افزایش دهد. در این مدت فروش کادیلاک در ایالات متحده با بیش از ۵ درصد افزایش به نزدیک ۷۶ هزار دستگاه رسیده است. ۵- آئودی فروش: ۱۰۷,۹۴۲ دستگاه معرفی پرفروش ترین برندهای لوکس بازار ایالات متحده در سال 2018 فروش آئودی از سال ۲۰۰۹ در ایالات متحده همواره افزایش یافته و سال گذشته رکورد زیادترین فروش را در این کشور به ثبت رساند. فروش این برند لوکس آلمانی در نیمهٔ نخست سال جاری هم ۴.۸ درصد افزایش داشته و با اختلافی کمتر از دو هزار دستگاه نسبت به بیوک در جایگاه پنجمین برند پرفروش بازار ایالات متحده قرار گرفته است. ۴- بیوک فروش: ۱۰۹,۶۹۵ دستگاه معرفی پرفروش ترین برندهای لوکس بازار ایالات متحده در سال 2018 دومین برند لوکس جنرال موتورز یعنی بیوک، چهارمین خودروساز لوکس پرفروش در بازار ایالات متحده محسوب می شود. طی نیمه اول سال جاری فروش این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل تغییر چندانی نداشته و تنها ۶۲۰ دستگاه کاهش داشته که برابر با ۰.۵ درصد است. ۳- لکسس فروش: ۱۳۴,۹۹۴ دستگاه معرفی پرفروش ترین برندهای لوکس بازار ایالات متحده در سال 2018 لکسس که پرفروش ترین برند لوکس ژاپنی در بازار ایالات متحده محسوب می شود، در بین تمامی برندهای لوکس، از لحاظ فروش جایگاه سوم را در اختیار دارد. فروش این شرکت طی شش ماههٔ نخست امسال نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایشی جزئی برابر با ۰.۸ درصد داشته است. ۲- ب ام و فروش: ۱۵۳,۳۸۶ دستگاه معرفی پرفروش ترین برندهای لوکس بازار ایالات متحده در سال 2018 فروش ب ام و طی سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ در بازار ایالات متحده کاهش داشته است اما در نیمهٔ نخست امسال این برند آلمانی افزایش ۲.۹ درصدی را در فروش خود تجربه کرده و همچنان عنوان دومین برند لوکس پرفروش بازار ایالات متحده را در اختیار دارد. ۱- مرسدس بنز فروش: ۱۷۵,۷۵۸ دستگاه معرفی پرفروش ترین برندهای لوکس بازار ایالات متحده در سال 2018 همانند آئودی، فروش مرسدس بنز هم از سال ۲۰۰۹ در ایالات متحده همواره افزایش داشته است اما این شرکت در شش ماههٔ نخست سال جاری با کاهشی ۳.۷ درصدی در فروش خود مواجه شده است. البته این کاهش فروش آن قدر نیست که جایگاه مرسدس بنز به عنوان پرفروش ترین برند لوکس بازار ایالات متحده را به خطر بیندازد. در جدول زیر نیز می توانید آمار فروش تمامی برندهای لوکس در ایالات متحده را طی شش ماههٔ نخست سال ۲۰۱۸ به همراه میزان کاهش یا افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل مشاهده کنید.
رتبه برند فروش کاهش/افزایش
1 مرسدس بنز 175,758 دستگاه 3.7 درصد کاهش
2 ب ام و 153,386 دستگاه 2.9 درصد افزایش
3 لکسس 134,994 دستگاه 0.8 درصد افزایش
4 بیوک 109,695 دستگاه 0.5 درصد کاهش
5 آئودی 107,942 دستگاه 4.8 درصد افزایش
6 کادیلاک 75,949 دستگاه 5.3 درصد افزایش
7 آکورا 72,653 دستگاه 2.9 درصد کاهش
8 اینفینیتی 72,170 دستگاه 8.8 درصد کاهش
9 لینکلن 50,269 دستگاه 10.7 درصد کاهش
10 ولوو 47,622 دستگاه 39.6 درصد افزایش
11 لندروور 44,779 دستگاه 24.9 درصد افزایش
12 پورشه 29,421 دستگاه 8.4 درصد افزایش
13 جگوار 14,787 دستگاه 28.4 درصد کاهش
14 آلفارومئو 12,265 دستگاه 229.7 درصد افزایش
15 جنسیس 7,262 دستگاه 26.7 درصد کاهش
16 مازراتی 5,413 دستگاه 19.4 درصد کاهش
منبع:نوداد

© 2018 تمام حقوق این سایت برای خودرو پلاس محفوظ می باشد.