تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : داخلی
حوزه : داخلی
شماره : 19040
تاریخ : ۱۹ مرداد, ۱۳۹۷ :: ۱۵:۴۱
قیمت و مشخصات کیا اپتیما ۲۰۱۸ اسپرت واگن قیمت و مشخصات مدل ۲۰۱۸ فیس لیفت کیا اپتیما اسپرت واگن منتشر شد.کیا در این مدل ظاهر اپتیما را به روز رسانی و تجهیزات بیشتری به این خودرو اضافه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس،

 قیمت و مشخصات مدل ۲۰۱۸ فیس لیفت کیا اپتیما اسپرت واگن منتشر شد.کیا در این مدل ظاهر اپتیما را به روز رسانی و تجهیزات بیشتری به این خودرو اضافه کرده است.

همچنین کیا یک پیشرانه جدید دیزلی نیز برای اپتیما در نظر گرفته است.

قیمتی که برای مدل پایه اپتیما ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده رقم ۲۳ هزارو ۱۰۰ پوند بوده و این نسخه دارای پیشرانه ۱.۶ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۱۳۲ اسب بخار و گیربکس ۶ سرعته دستی است.

علاوه بر این، کیا یک سیستم اینفوتینمنت ۷ اینچی لمسی در این خودرو ارائه می دهد که با اپل کار پلی و اندروید اتو سازگاری دارد.

از امکانات دیگر این نسخه می توان به دوربین دنده عقب، سیستم تهویه دوگانه، صندلی های چرمی، کروز کنترل، رینگ های ۱۷ اینچی، سیستم کمکی کنترل حرکت در سربالایی و نمایشگر فشار باد تایرها اشاره کرد.

در مدل های فول آپشن امکانات بیشتری نظیر نمایشگر۸ اینچی، گرمکن صندلی ها و فرمان، کامپیوتر سفری، رینگ های ۱۸ اینچی و سیستم حفظ حرکت در بین خطوط ارائه شده و قیمتی معادل ۲۴ هزار و ۲۶۰ پوند دارد.

تریم جی تی لاین این خودرو نیز عرضه شده است .

این نسخه ظاهری اسپرت تر داشته و دارای امکانات ویژه ای همانند دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم کمک پارک، سیستم هشدار نقطه کور، سیستم هشدار ترافیک عقب خودرو هنگام خروج از پارک، کروز کنترل هوشمند و گیربکس ۷ دنده دو کلاچه است.

قیمت اعلام شده برای این نسخه ۳۱ هزار و ۴۰۰ پوند است.

کیا اپتیما اسپرت واگن جی تی پرچمدار این مدل بوده بنابراین یک پیشرانه نسبتا قدرتمند ۲ لیتری توربو بر روی آن نصب شده که توانایی تولید ۲۳۸ اسب بخار قدرت را داشته و شتاب صفر تا صد ۷.۳ ثانیه ای را برای این خودرو به وجود می آورد.

© 2018 تمام حقوق این سایت برای خودرو پلاس محفوظ می باشد.