فروش سوزوکی جیمنی ۵ درب با ۹۵۰ میلیون تومان

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۵

به گزارش خودروپلاس، متقاضیانی که در دوره اخیر ثبت نام خودروهای وارداتی سوزوکی جیمنی ۵ درب را انتخاب نمودند فرصت دارند تا پایان روز ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ نسبت به تکمیل وجه این خودرو  اقدام نمایند. مبلغ علی الحساب این خودرو با توجه به قیمت تعیین شده در مبادی ورودی ۹۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته […]

به گزارش خودروپلاس، متقاضیانی که در دوره اخیر ثبت نام خودروهای وارداتی سوزوکی جیمنی ۵ درب را انتخاب نمودند فرصت دارند تا پایان روز ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ نسبت به تکمیل وجه این خودرو  اقدام نمایند.

مبلغ علی الحساب این خودرو با توجه به قیمت تعیین شده در مبادی ورودی ۹۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

متقاضیان  سوزوکی جیمنی ۵ درب باید بدانند امکان تکمیل فرایند ثبت نام و واریز وجه از طریق وب سایت شرکت راسا موتور و درگاه پرداخت فراهم گردیده است.

این خودرو در رنگ های کرم متالیک، زرد، قرمز، سورمه ای متالیک، سفید صدفی، نقره ای متالیک  خاکستری متالیک، مشکی متالیک، سبز تیره

زمان تحویل

زمان تحویل ۹۰ روز کاری در نظر گرفته شده است

قیمت سوزوکی جیمنی

قیمت اعلام شده، قیمت علی الحساب در مبادی ورودی بوده و هزینه ها و عوارض قانونی از قبیل مالیات بر ارزش افزوده، هزینه های شماره گذاری، اسقاط خودروهای فرسوده کرایه حمل و … در هنگام صدور فاکتور نهایی به قیمت قطعی و مصوب اضافه و اعلام خواهد گردید.

متقاضیان گرامی می بایست در این مرحله جهت پرداخت از طریق وب سایت شرکت منوی فروش سامانه فروش آنلاین ادرگاه پرداخت آنلاین از تاریخ ۱۳۷۳/۰۳/۳۱ الی ۱۳۹۲/۰۳/۳۱ تا ساعت ۲۴ اقدام نمایند.

رنگ محصول بر اساس ظرفیت و اولویت واریز وجه متقاضیان انتخاب میگردد. همچنین تخصیص خودرو حتی الامکان براساس اولویت انتخابی مشتری و در غیر این صورت مطابق با رنگهای موجود قابل عرضه خواهد بود

سوزوکی جیمنی ۵ درب دارای ۳ سال و یا ۶۰٫۰۰۰  کیلومتر گارانتی است

سایت شرکت راسا موتور به آدرس https://rasamotor.co/آماده خدمات رسانی به مشتریان در جهت تکمیل وجه است.

تکمیل وجه سوزوکی جیمنی ۵ درب

سوزوکی جیمنی ۵ درب یک خودروی افرودی جذاب است که بازار بسیار زیادی کشور های اروپایی و آسیایی و همچنین استرالیا دارد این خودروی لفرودی سبک حس خوب و مطمئن یک افرود دلنشین را به شما می‌دهد.

خودرویی که در سامانه فروش خودروهای وارداتی با استقبال بی نظیری روبرو شد.

شرایط تکمیل وجه سوزوکی جیمنی ۵ درب

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟