حضور «آمیکو» در بیست و یکمین نمایشگاه خودروی شیراز ‌۱۴۰۳

۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۶

به گزارش خودروپلاس، بیست و یکمین نمایشگاه خودروی شیراز از امروز ۲۲ خرداد لغایت ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۳ میزبان علاقمندان به صنعت خودرو و بازدیدکنندگان گرامی خواهد بود. ‌ به گزارش روابط عمومی ارس خودرو دیزل (آمیکو)، بیست و یکمین نمایشگاه صنعت خودروی شیراز به عنوان یکی از قطب های اصلی تجاری جنوب کشور در […]

به گزارش خودروپلاس، بیست و یکمین نمایشگاه خودروی شیراز از امروز ۲۲ خرداد لغایت ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۳ میزبان علاقمندان به صنعت خودرو و بازدیدکنندگان گرامی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی ارس خودرو دیزل (آمیکو)، بیست و یکمین نمایشگاه صنعت خودروی شیراز به عنوان یکی از قطب های اصلی تجاری جنوب کشور در حالی کار خود را آغاز کرد که آمیکو با محصولاتی نظیر پیکاپ آسنا ۲۴۴ و کامیون ۱۹۲۹ در این رویداد خودرویی حضور دارد.

نمایندگی هلدینگ ارم خودرو کد ۳۰۰۵ (جناب آقای مهندس زارع) نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات ارس خودرو دیزل در استان فارس در این رویداد مهم و پرمخاطب خودرویی میزبان دوستداران محصولات آمیکو و مخاطبان صنعت خودروی کشورمان خواهد بود.

گفتنی است، نمایندگی ۳۰۰۵ آمیکو در بیست و یکمین اتو اکسپو شهر شیراز، در سالن ملاصدرا، غرفه هلدینگ ارم خودرو از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۵ خرداد ماه میزبان عموم بازدیدکنندگان گرامی خواهد بود.
آمیکو در نمایشگاه خودرو شیراز

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟