آغاز طرح فروش متنوع محصولات گروه خودروسازي سايپا

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس، گروه خودروسازي سايپا در راستاي پاسخگويي به نياز هموطنان گرامی ؛ فروش فوری و پیش فروش انواع محصولات گروه خودروسازی سایپا را در این طرح فروش جاری خواهد كرد که مصرف کنندگان نهائی صرفا با محدودیت ثبت كد ملي و از طریق اینترنت خواهند توانست خودروي موردنياز خود را خريداري كنند. […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس، گروه خودروسازي سايپا در راستاي پاسخگويي به نياز هموطنان گرامی ؛ فروش فوری و پیش فروش انواع محصولات گروه خودروسازی سایپا را در این طرح فروش جاری خواهد كرد که مصرف کنندگان نهائی صرفا با محدودیت ثبت كد ملي و از طریق اینترنت خواهند توانست خودروي موردنياز خود را خريداري كنند.
بر اين اساس با برنامه ريزي صورت گرفته مشتريان واقعي مي تواننداز طريق مراجعه به سايت اينترنتي فروش گروه خودروسازي سايپا به نشاني: www.saipagroup.ir، يكي از روش هاي فروش را انتخاب و نياز خودرويي خود را تامين كنند.

گروه خودروسازي سايپا پس از طرح ويژه عيد فطر ، در اين طرح كه از رو چهارشنبه ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد كه بر اساس اين طرح فقط مصرف كنندگان نهايي ، صرفا با ثبت كد ملي خواهند توانست خودروي موردنياز خود را خريداري كنند .

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟