احتمال بازگشت مک لارن به مسابقات لمانز

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱

به گزلرش پایگاه خبری خودروپلاس،موتور اسپورت گزارش داده این خودروساز بریتانیایی یکی از چندین خودروسازی است که نگرانی های خود درباره قوانین جدید را اعلام کرده است. این قوانین باعث می شود از سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ کلاس جدیدی جای مسابقات LMP۱ کنونی را بگیرد. بنا به گفته زاک براون، رئیس مک لارن، این برند […]

به گزلرش پایگاه خبری خودروپلاس،موتور اسپورت گزارش داده این خودروساز بریتانیایی یکی از چندین خودروسازی است که نگرانی های خود درباره قوانین جدید را اعلام کرده است. این قوانین باعث می شود از سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ کلاس جدیدی جای مسابقات LMP۱ کنونی را بگیرد.

بنا به گفته زاک براون، رئیس مک لارن، این برند به طور جدی درباره ورود به اصلی ترین مسابقات استقامت جهان فکر می کند.

احتمال بازگشت مک لارن به مسابقات لمانز

براون گفته است:

ما قطعاً این موضوع را در نظر گرفته ایم. مک لارن تاریخچه ای درخشان در موتور اسپورت داشته و در مسابقات گوناگونی همچون ایندی و لمانز حضور داشته و برنده هم شده ایم.

مدیر ارشد این خودروساز بریتانیایی می گوید:

با تصویب قوانین جدیدی که در آینده اجرایی خواهند شد، ما این موضوع را بررسی خواهیم کرد. ما طرفدار مسابقات لمانز هستیم. ما بازگشت به کلاس جدید مسابقات را صرف نظر از نام آن در نظر می گیریم و نقشه های متنوعی برای آن داریم.

براون در ادامه خاطرنشان ساخته سهامداران مک لارن به این ایده تا زمانی که رقابتی باشد علاقه نشان می دهند.

انتظار می رود قوانین جدید باعث شود خودروها طراحی متداول تری داشته باشند. در خبرهای قبلی آمده بود که اگر قوانین اجازه دهند، مک لارن نهایتاً وارد کلاس سنا خواهد شد اما این برند تاکنون واکنشی به این خبر نشان نداده است.

احتمال بازگشت مک لارن به مسابقات لمانز

منبع:نوداد

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟