ادعای واردات 100 هزار خودرو با تخلف صحت ندارد

۱۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،سیدعلی حسینی گفت: تعداد تخلف ها، 6 هزار و 481 خودرو بوده که مرکز حراست وزارتخانه در بهمن ماه 96 آنرا شناسایی و به گمرگ، سازمان تعزیرات حکومتی و دستگاه قضایی اعلام کرده است. وی افزود: گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت باعث شد تا 4 هزار و 581 خودرو از […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،سیدعلی حسینی گفت: تعداد تخلف ها، 6 هزار و 481 خودرو بوده که مرکز حراست وزارتخانه در بهمن ماه 96 آنرا شناسایی و به گمرگ، سازمان تعزیرات حکومتی و دستگاه قضایی اعلام کرده است.
وی افزود: گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت باعث شد تا 4 هزار و 581 خودرو از گمرگ خارج نشود ولی یک هزار و 900 خودرو قبل از شناسایی از گمرگ خارج شده است که واردکنندگان متخلف خودروهای باقیمانده به دستگاههای امنیتی و تعزیرات اعلام شده اند.
حسینی عنوان کرد: حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت برای شفاف سازی در 30 بهمن 96 و 5 تیر 97 در اطلاعیه های جداگانه این مهم را به مردم اطلاع رسانی کرده بود.
وی ادامه داد: خودمان را مدیون مردم می دانیم و تا به آخر این تخلف را پیگیری خواهیم کرد.
به گزارش ایرنا، رئیس فراکسیون مبارزه با فساد اقتصادی مجلس شورای اسلامی روز گذشته، 13 تیرماه گفت: بر اساس گزارش دستگاه های امنیتی بیش از یکصد هزار خودرو با تخلف وارد کشور شده است.

منبع:ایرنا

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟