استان کرمان 10 میلیون تردد را سالانه در محورهای مواصلاتی خود ثبت می‌کند

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۳

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،”سیدمصطفی آیت‌اللهی موسوی” ظهر امروز 22 اردیبهشت‌ماه در کمیسیون ایمنی راه‌های استان کرمان با تاکید بر اینکه دوربین‌های کنترل سرعت معجزه نخواهد کرد، گفت: امروز شاهد هستیم که تمامی محورهای مواصلاتی استان های مجاور تحت کنترل دوربین‌های کنترل سرعت است و استان کرمان حیات خلوت رانندگان در سرعت شده است. وی […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،”سیدمصطفی آیت‌اللهی موسوی” ظهر امروز 22 اردیبهشت‌ماه در کمیسیون ایمنی راه‌های استان کرمان با تاکید بر اینکه دوربین‌های کنترل سرعت معجزه نخواهد کرد، گفت: امروز شاهد هستیم که تمامی محورهای مواصلاتی استان های مجاور تحت کنترل دوربین‌های کنترل سرعت است و استان کرمان حیات خلوت رانندگان در سرعت شده است.

وی با اشاره به رتبه سی‌ام استان کرمان در تعداد پاسگاه‌های جاده‌ای و اسف‌بار بودن این وضعیت با توجه به پهنای استان کرمان اظهار کرد: 70 نفر سال 96 به تعداد کشته‌شدگان افغانی‌کش‌های استان کرمان اضافه شد که خود نشان می‌دهد باید توجه ویژه‌ای به این موضوع شود.

موسوی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در سال گذشته در راستای کاهش تلفات جاده‌ای و موفقیت آمیز بودن این جلسات در کنترل تلفات نسبت به وضعیت کشوری اظهار کرد: استان کرمان 10 میلیون تردد را سالانه در محورهای مواصلاتی خود ثبت می‌کند که بیشترین تلفات مربوط به خودروهای پژو و پراید بوده که خود نشان می‌دهد وضعیت خودروهای کشور استاندارد نیست و نباید یک طرفه به قضاوت رویم.

معاون عمرانی و فنی استانداری کرمان با اشاره به تسهیل در راه اندازی مجتمع‌های بین راهی در سطح استان کرمان اظهار کرد: مردم باید مسایل ایمنی و ترافیکی را رعایت کنند. باید کار فرهنگ‌سازی در سطح استان و ملی صورت گیرد که این عامل خوب سبب کاهش و کنترل تصادفات خواهد شد.

منبع:ایسنا

انتهای پیام

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟