افتتاح شعبه جدید نمایندگی نیسان در سعادت آباد

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۷

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،طبق اعلام واحد روابط عمومی شرکت جهان نوین آریا با توجه به اهمیت مناطق غرب و شمال غرب تهران و تقاضای فراوان خودروهای نیسان در این مناطق، نماینده رسمی ژاپن در ایران اقدام به راه اندازی شعبه مرکزی خود در منطقه سعادت آباد نموده است. شعبه جدید نمایندگی نیسان در ایران […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،طبق اعلام واحد روابط عمومی شرکت جهان نوین آریا با توجه به اهمیت مناطق غرب و شمال غرب تهران و تقاضای فراوان خودروهای نیسان در این مناطق، نماینده رسمی ژاپن در ایران اقدام به راه اندازی شعبه مرکزی خود در منطقه سعادت آباد نموده است.

شعبه جدید نمایندگی نیسان در ایران به آدرس سعادت آباد – چهارراه سرو – خیابان پاکنژاد شمالی – نبش کوچه شکرایی و با شماره تماس: ۸۹۰۹ داخلی ۳۶۷ در آستانه عید سعید فطر از تاریخ ۱۹ خرداد راه اندازی شده است و هم اکنون آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم نیسان است.

علاقمندان می توانند با مراجعه و یا تماس با این شعبه از شرایط فروش خودرو ها اطلاع حاصل نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش شرکت جهان نوین آریا می توانید به وب سایت رسمی این شرکت به آدرس www.jna-nissan.ir مراجعه کنید.

منبع:میهن صنعت

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟