بازار خودرو بالاخره آرام گرفت

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،روند کاهش قیمت خودرو، که چند روزی است آغاز شده، دیروز نیز ادامه داشت. به نظر می رسد مشتریان خودرو دست از خرید برداشته اند تا قیمت ها معقول شود. البته خودروسازان نیز در طرح های فروش جدید برخی از محصولات خود که اختلاف قیمت زیادی نسبت به بازار دارند، محدودیت […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،روند کاهش قیمت خودرو، که چند روزی است آغاز شده، دیروز نیز ادامه داشت. به نظر می رسد مشتریان خودرو دست از خرید برداشته اند تا قیمت ها معقول شود. البته خودروسازان نیز در طرح های فروش جدید برخی از محصولات خود که اختلاف قیمت زیادی نسبت به بازار دارند، محدودیت های خرید و فروش را تا یک سال در نظر گرفته اند تا بازار دلالی خرید و فروش خودرو تا حدودی مدیریت شود.

بدین ترتیب بر اساس گزارش اکنون پژو۲۰۶ تیپ ۲ با کاهش یک میلیون تومانی با قیمت ۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پژو۲۰۶ صندوقدار با کاهش یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی با قیمت ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پژو ۲۰۷ اتوماتیک با کاهش دو میلیون تومانی با قیمت ۷۰ میلیون و ۵۰ هزار تومان به فروش می رسد. همچنین ساندرو هم با کاهش یک میلیون تومانی با قیمت ۷۳ میلیون تومان و استپ وی با کاهش دو میلیون تومانی با قیمت ۸۳ میلیون تومان معامله می شود.

منبع:نوداد

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟