برنامه سفارشی موتور اسپورت برای فراری ۴۸۸ پیستا

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،این نسخه تک و تنها که توسط برنامه تیلور انحصاری فراری ساخته شده به منظور گرامی داشت مسابقات ۲۴ ساعته لمانز و موفقیت افرادی که با فراری برنده شده اند رونمایی شده است. این خودرو که از خودروی شماره ۵۱ رانده شده توسط الساندرو پیر گوئیدی و جیمز کالادو که عنوان […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،این نسخه تک و تنها که توسط برنامه تیلور انحصاری فراری ساخته شده به منظور گرامی داشت مسابقات ۲۴ ساعته لمانز و موفقیت افرادی که با فراری برنده شده اند رونمایی شده است.

این خودرو که از خودروی شماره ۵۱ رانده شده توسط الساندرو پیر گوئیدی و جیمز کالادو که عنوان رانندگان و خودروسازان سال ۲۰۱۷ WEC را برنده شده الهام گرفته دارای پوشش بدنه و نوارهایی به رنگ پرچم ایتالیا می باشد.

برنامه سفارشی موتور اسپورت برای فراری 488 پیستا

لوگوی این قهرمانی در بدنه دیده شده و همچنین کلمه “Pro” نیز به همراه آن وجود دارد. این کلمه بر کلاس خودروی مسابقه ای و همچنین شماره ۵۱ اشاره دارد. این فراری ۴۸۸ پیستای منحصربه فرد دارای اسپویلر عقب ویژه و ورودی های اطراف ساخته شده از جنس فیبر کربن است.

برنامه سفارشی موتور اسپورت برای فراری 488 پیستا

با باز کردن درب وارد کابینی می شوید که دارای پوشش آلکانترای مشکی، پلاک شناسایی منحصربه فرد، تریم رکاب فیبر کربنی، پرچم ایتالیا روی کناره های پدال شیفترها و صندلی ها و کف پوش های ساخته شده از پارچه سفارشی است.

برنامه سفارشی موتور اسپورت برای فراری 488 پیستا

فراری این قطعات اضافی را فقط برای مشتریانی که در برنامه های موتور اسپورت شرکت حضور دارند ارائه می کند. ۴۸۸ پیستای جدید در ۴ رنگ بدنه روسو کورسا، بو تور دو فرانس، نرو دیتونا و آرجنتو نوربرگ رینگ عرضه خواهد شد. خریداران همچنین می توانند شماره های مسابقه ای شخصی خود را نیز سفارش دهند.

برنامه سفارشی موتور اسپورت برای فراری 488 پیستا

پیشرانه ۸ سیلندر ۳.۹ لیتری توربوی این هیولا تغییری نداشته است اما قدرت ۷۲۰ اسبی و گشتاور ۷۷۰ نیوتون متری دارد. فراری ادعا می کند شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت پیستا برابر با ۲.۸۵ ثانیه بوده و سقف سرعت آن بیش از ۳۴۰ کیلومتر در ساعت می باشد.

برنامه سفارشی موتور اسپورت برای فراری 488 پیستا

 

منبع:نوداد

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟