بهترین ایستگاه شارژ وسایل نقلیه‎ی الکتریکی کدام است

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،زیمنس قدرتمندترین واحد موجود نیست و بسیاری از ویژگی ها را ندارد، اما راحت ترین و کم هزینه ترین آنها است و به اندازه کافی قدرتمند است که به سرعت زیادتر وسایل نقلیه الکتریکی ها را شارژ کند و ثابت می کند که شما نیازی به صرف هزینه زیادی برای خرید […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،زیمنس قدرتمندترین واحد موجود نیست و بسیاری از ویژگی ها را ندارد، اما راحت ترین و کم هزینه ترین آنها است و به اندازه کافی قدرتمند است که به سرعت زیادتر وسایل نقلیه الکتریکی ها را شارژ کند و ثابت می کند که شما نیازی به صرف هزینه زیادی برای خرید یک ایستگاه شارژر عالی برای ماشین الکتریکی خود ندارید.

چرا یک ایستگاه شارژ بخریم؟

تحقیقات ما به بزرگترین سوال زیادتر صاحبان وسایل نقلیه الکتریکی پس از خرید اولین وسیله ی الکترونیکی خود می پرسند پاسخ می دهد: “چه شارژری باید بخریم؟” همه وسایل الکتریکی با یک کابل شارژ ۱۲۰ ولت (سطح ۱) بفروش می زسند که می توانید از آنها در خانه یا در هنگام در مسافرت ، استفاده کنید. برای اکثر خریداران وسایل نقلیه الکتریکی ، خرید یک ایستگاه شارژ سریعتر ۲۴۰ ولت (سطح ۲) باعث می شود که ماشین الکتریکی راحت تر و توانا تر باشد و اگر بخواهید از وسیله نقلیه الکتریکی خود برای مسافرت روزانه یا سایر برنامه های روزمره استفاده کنید وسیله ی ضروری می شود ، بدین معنی که شما همیشه قادر خواهید بود خودرو را یک شبه به طور کامل شارژ کنید.

بهترین ایستگاه شارژ وسایل نقلیه‎ی الکتریکی کدام است

ما چگونه انتخاب و آزمایش کردیم؟

ما با بررسی دقیق مشخصات و هزینه های هر ایستگاه شارژ که می توانستیم پیدا کنیم آغاز کردیم. ما بر روی ایستگاه های شارژ ۲۴۰ ولت ۳۰ آمپر یا بالاتر تمرکز کردیم که به طور قابل توجهی سریع تر از ایستگاه های شارژ با آمپر پایین تر شارژ می کنند.

یک ایستگاه شارژ خوب، شما را از برق زیادتری که شارژ سریعتر نیاز دارد محافظت می کند و همه اتصالات برق را مهر و موم کرده و اطمینان می دهد که سیستم برای شما امن است. ما ایستگاه های شارژ صاحب نام را که همه این الزامات را برآورده کرده و با رعایت اصول ایمنی دقیق مطابقت می کنند، مورد آزمایش قرار دادیم. همچنین گروه تست مان را محدود به ایستگاه های شارژی کردیم که به پریز معمولی برق وصل میشوند و نیازی به نصب پریز های حرفه ای و دائمی ندارند. این امر باعث می شود که اگر یک دستگاه جدید را خریداری کردید، براحتی بتوانید ایستگاه شارژ را از دیوار بردارید و آن را جابه جا کنید. در نهایت، ما محدوده ی قیمت را ۶۰۰ دلار تعیین می‎کنیم که به اندازه کافی برای برآورده کردن معیارهای ما می‎باشد، اما زیادی هزینه بر نیست.

ما از چهار ایستگاه شارژ برای آزمایش، طی بارزه زمانی یک ماهه روی مدل Leaf SL  ۲۰۱۷ نیسان  استفاده کردیم. تنها زمانی که هشدار باتری به صدا درآمد، خودرو را شارژ کردیم و فاصله مسافت و طول چرخه شارژ را ثبت می کردیم. ما همچنین آزمایشاتی با  ۲۰۱۵ Chevrolet Bolt Premier انجام دادیم، اما اختلاف قابل توجهی بین بولت و لیف پیدا کردیم.

بهترین ایستگاه شارژ وسایل نقلیه‎ی الکتریکی کدام است

انتخاب ما

VersiCharge VC۳۰GRYU زیمنس ارزان ترین واحدی است که اکثر اتومبیل های فعلی را در حداکثر سرعت ممکن شارژ می کند و از لحاظ استفاده بسیار ساده است. ما به خصوص این مورد را دوست داریم چون شما می توانید با فشار دادن یک دکمه به طور دستی زمان شروع با تاخیر را تنظیم کنید؛ شارژ را به راحتی متوقف یا مکث کنید. این دستگاه همچنین در میان کم هزینه ترین محصول ۳۰ آمپری کاملا ایمن با نصب دیواری است که ما توانستیم بیابیم. به طور خلاصه، VersiCharge همه چیزهایی را که اکثر رانندگان وسایل نقلیه الکتریکی نیاز دارند را محیا می کند و نشان می دهد که شما مجبور نیستید برای استفاده از یک ایستگاه شارژ الکتریکی در گاراژ خود یک وسیله ی بزرگ را نصب کنید.

VersiCharge یک باتری ماشین با سرعت بیش از ۱۶ مایل بر ساعت  شارژ کرده و نیسان Leaf را در کمتر از شش ساعت شارژ کامل کند. از ویژگی های مورد علاقه ما در VersiCharge استفاده از دو دکمه کنترل ساده در جلو است، ویژگی ای که هیچ ایستگاه شارژر مورد آزمایش دیگری آن را نداشت. در سمت چپ دکمه روشن کردن است که همچنین می تواند شارژ را متوقف کند؛ در سمت راست یک دکمه تاخیر است که به شما امکان تاخیر شارژ برای دو، چهار، شش یا هشت ساعت را می دهد و به شما این امکان را می دهد تا شارژ کردن را برای زمانی که مصرف میزان برق کم است، زمان بندی کنید.

بهترین ایستگاه شارژ وسایل نقلیه‎ی الکتریکی کدام است

اگر می خواهید یک ایستگاه شارژ سریعتر یا یکی از ویژگی های فعال Wi-Fi داشته باشید

eMotorWerks JuiceBox Pro ۴۰ نشان می دهد که شما نیازی به هزینه بیش از ۶۵۰ دلار برای یک دستگاه بزرگ با قدرت بالا و Wi-Fi ندارید. این دستگاه ۲۵ درصد سریعتر (بر روی کاغذ) از انتخاب اصلی ما است، اما در واقع شما همیشه قادر به استفاده از سرعت اضافی نیستید. JuiceBox Pro ۴۰ همچنین یک برنامه روی گوشی ‎های هوشمند ارائه می دهد، بنابراین شما می توانید از راه دور شروع، متوقف و نظارت کنید.

پس چرا JuiceBox Pro ۴۰ انتخاب ما نیست؟ پاسخ کوتاه این است که تنها تعداد کمی از خریداران خودرو  الکتریکی می‎توانند از قابلیتهای اضافی خود استفاده کنند و این دستگاه مناسب آن نیست که به عنوان انتخاب اصلی ما با هزینه زیادتری  باشد. همچنین مدل زیمنس دکمه های کنترل ساده روی پانل جلو دارد، و کابل آن به راحتی قطع نخواهد شد.

یک گزینه واقعا قابل حمل

AeroVironment TurboCord Dual  یک شارژر ۱۶ آمپر، ۲۴۰ ولت است که به یک پریز برق NEMA ۶-۲۰ وصل می شود، نوعی که برای کارگاه های چوب و فلز کوچک استفاده می شود. اگر قصد دارید در یک مدرسه یا خانه کسی که به یک کارگاه خوب مجهز است، توقف کنید یا اگر بخواهید یک ایستگاه شارژ متحرک برای استفاده در دو محل (که هر کدام مجهز به محل مناسب است)، خریداری کنید، این وسیله ممکن است بهترین شارژر برای شما باشد.

در ۱۵ آمپر، TurboCord می تواند ۸ تا ۱۰ مایل در ساعت شارژ را تجدید کند. البته سرعن کمتری نسبت به انتخاب اصلی ما دارد، اما آنچه که TurboCord Dual را وسوسه انگیز می کند، این است که شارژر  با یک آداپتور برای وصل کردن به خروجی خانگی ۱۲۰ ولتی استاندارد عرضه می شود. اگر به دنبال کابل اضافی ۱۲۰ ولتی برای ماشین خود هستید و بخواهید یکی را در خانه بگذارید و یکی را با خودتان حمل کند، TurboCord Dual ممکن است بهترین گزینه باشد.

منبع:نوداد

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟