به روزرسانی داج دورانگو پلیس ۲۰۱۹

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،دورانگو پورسوئیت ۲۰۱۹ دارای نمای جلوی جدیدی است که از مجاری هوای خنک کننده ترمز یکپارچه برای عملکرد بهتر این سیستم بهره می برد. همچنین شاسی نیز با سیستم تعلیق پرفورمنس و اسپورت ارتقا یافته تا بدین ترتیب توانایی رانندگی خودرو در زمان تعقیب و گریزها بهبود یافته باشد. رئیس برندهای […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،دورانگو پورسوئیت ۲۰۱۹ دارای نمای جلوی جدیدی است که از مجاری هوای خنک کننده ترمز یکپارچه برای عملکرد بهتر این سیستم بهره می برد. همچنین شاسی نیز با سیستم تعلیق پرفورمنس و اسپورت ارتقا یافته تا بدین ترتیب توانایی رانندگی خودرو در زمان تعقیب و گریزها بهبود یافته باشد.

رئیس برندهای سواری گروه فیات-کرایسلر می گوید:

داج قبلاً در کلاس سدان های پلیس حکمرانی کرده و با چارجر پورسوئیت توانایی های خود را نشان داده است. ما معتقدیم دورانگو پلیس ۲۰۱۹ نیز جذابیت این برند را بیش از پیش افزایش خواهد داد و از نظر پرفورمنس ما را وارد مرحله دیگری می کند.

شاسی این خودرو دارای جذب کننده های شوک نیوومات، پکیج ترمز ۱۳.۸ اینچی در جلو و ۱۳ اینچی در عقب، میله های پایدارکننده ی جلو و عقب و لاستیک های ۱۸ اینچی ای می باشد که روی رینگ های آلومینیومی قرار گرفته اند.

از دیگر ویژگی های دورانگوی ۲۰۱۹ می توان به دوربین دنده عقب، پکیج چراغ های گردان، آلترناتور ۲۲۰ آمپر، خنک کننده روغن و واترپمپ هوی دیوتی و کنترل کابین سه ناحیه ای اشاره کرد.

۰داج دورانگو پورسوئیت ۲۰۱۹ به صورت استاندارد با پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری پنتاسنتار ارائه می شود اما قلب آهنین ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری همی نیز در دسترس است. مدل های ۶ سیلندر قدرت ۲۹۳ اسبی دارند درحالی که نسخه های ۸ سیلندر خروجی ۳۶۰ اسبی را که بهترین خروجی کلاس می باشد را ارائه می کنند. هر دو نسخه به یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک متصل هستند. مدل های ۸ سیلندر دورانگو همچنین از جعبه انتقال فعال نیز سود می برند.

به روزرسانی داج دورانگو پلیس 2019

اداره های پلیس می توانند از اواخر تابستان سال جاری این خودرو را سفارش دهند.

منبع:نوداد

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟