تکمیل ایستگاه های متروی کرج به بخش خصوصی واگذار شود

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،محمد جواد کولیوند در بازدید از قطار شهری کرج افزود: در صورت واگذاری بهره برداری از ایستگاه های مترو به بخش خصوصی، رقابت ایجاد می شود و این موضوع نقش بسزایی در پیشرفت کار خواهد داشت. وی اضافه کرد: باید صورت مساله را بدانیم چرا که اگر در مسیر غلط گام […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،محمد جواد کولیوند در بازدید از قطار شهری کرج افزود: در صورت واگذاری بهره برداری از ایستگاه های مترو به بخش خصوصی، رقابت ایجاد می شود و این موضوع نقش بسزایی در پیشرفت کار خواهد داشت.
وی اضافه کرد: باید صورت مساله را بدانیم چرا که اگر در مسیر غلط گام برداریم به پاسخ مناسب دست نیافته و خروجی مثبتی دریافت نخواهیم کرد.
کولیوند، با بیان اینکه ما نتوانستیم با مدیریت صحیح از توقف کار جلوگیری کنیم، تاکید کرد: شورا باید برای نجات شهرداری از بحران کمبود بودجه سراغ کمک های استانی برود.
این مسئول در ادامه بر اصلاح قرارداد پروژه تاکید کرد و گفت: بودجه مورد نیاز پروژه قطار شهری فراتر از میزان تعیین شده در قرارداد است و این تفاوت بودجه باید اصلاح شود.
کولیوند افزود: باید راهکاری برای نحوه تامین بودجه پروژه اندیشیده شود تا بتوانیم سریع تر این امکان ارزشمند حمل و نقل را در اختیار شهروندان قرار دهیم.
خط 2 قطار شهری کرج به طول 27 کیلومتر از سال 85 عملیات احداث آن در دست اجرا قرار گرفته که به علت محدودیت اعتباری و مشکلات دیگر این پروژه نتوانسته به موقع راه اندازی شود.

منبع:ایرنا

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟