جدیدترین طرح پیش فروش کیا سراتو

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه جدید خود شرایط پیش فروش کیا سراتو ۲۰۰۰ آپشنال را اعلام کرد که مشتریان می‌توانند با پرداخت ۵۵ میلیون تومان این خودرو را با سود مشارکت ۱۵ درصد خریداری نمایند. همچنین آن دسته از مشتریانی که قبل از تحویل خودرو اقدام به لغو خرید خود کنند می‌توانند از سود انصراف ۱۲ درصدی سایپا […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه جدید خود شرایط پیش فروش کیا سراتو ۲۰۰۰ آپشنال را اعلام کرد که مشتریان می‌توانند با پرداخت ۵۵ میلیون تومان این خودرو را با سود مشارکت ۱۵ درصد خریداری نمایند.

همچنین آن دسته از مشتریانی که قبل از تحویل خودرو اقدام به لغو خرید خود کنند می‌توانند از سود انصراف ۱۲ درصدی سایپا بهره‌مند شوند. این شرایط فروش در حال حاضر فعال بوده و تا زمانی که ظرفیت تعیین شده برای آن تکمیل نشود ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل این خودرو نیز مرداد ماه ۹۷ اعلام شده است و قیمت قطعی این خودرو در زمان ارسال دعوت‌نامه مشخص خواهد شد و مشتری می‌بایست مابه‌التفاوت آن را در زمان تحویل پرداخت نماید.

گفتنی است که سایپا به تازگی سیتروئن c3 را که محصول پسابرجامی این شرکت است وارد بازار کرده و در اولین دوره فروش این محصول چیزی بالغ بر ۴۰۰۰ خودرو در چند دقیقه فروش رفته است. به همین دلیل به نظر می‌رسد سایپا در حال گذراندن روزهای پرفروشی است!

 

منبع خبر : چرخان
اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟