دودی کردن شیشه‌های خودرو ممنوع است

۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۳

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس، سرهنگ فضل الله شیری گفت: رانندگانی که اقدام به دودی کردن شیشه‌های خودروی خود می‌کنند، متوجه باشند که میزان تیرگی شیشه‌ها باید درصد پایینی داشته باشد به طوری که سرنشینان خودرو بیرون را و افراد خارج از اتومبیل درون خودرو را ببینند. وی افزود: استفاده از پرده برای تمام شیشه‌های خودرو […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس، سرهنگ فضل الله شیری گفت: رانندگانی که اقدام به دودی کردن شیشه‌های خودروی خود می‌کنند، متوجه باشند که میزان تیرگی شیشه‌ها باید درصد پایینی داشته باشد به طوری که سرنشینان خودرو بیرون را و افراد خارج از اتومبیل درون خودرو را ببینند.
وی افزود: استفاده از پرده برای تمام شیشه‌های خودرو کاملا ممنوع است؛ و از آن جا که این کار محدودیت دید ایجاد می‌کند، رانندگان از نصب پرده جدا خودداری کنند.
رییس پلیس راهور استان اظهار داشت: با توجه به این که به تدریج هوا گرم‌تر می‌شود و دودی کردن شیشه‌ها و نصب پرده افزایش پیدا می‌کند و از طرفی، چون محدودیت دید اتفاقات و حوادثی را در پی خواهد داشت، از هم اکنون از همکاران خواسته شده که با مشاهده این اقدام از سوی راننده، تذکر داده شده و برخورد قانونی با متخلفان صورت بگیرد.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟