رشد تولید و فروش سایپادیزل در سه ماهه نخست سال 97

۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس ،این شرکت در طی 3 ماه اخير توانسته تیراژ تولید خود را به 1270 دستگاه انواع کامیون و کامیونت برساند که این میزان تولید در قیاس با مدت مشابه سال گذشته نشان از رشد 155 درصدي (2.6 برابري) دارد. بر اين اساس، توليدات بهاري سايپاديزل را تعداد 575 دستگاه […]

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس ،این شرکت در طی 3 ماه اخير توانسته تیراژ تولید خود را به 1270 دستگاه انواع کامیون و کامیونت برساند که این میزان تولید در قیاس با مدت مشابه سال گذشته نشان از رشد 155 درصدي (2.6 برابري) دارد.

بر اين اساس، توليدات بهاري سايپاديزل را تعداد 575 دستگاه ولوو، 503 دستگاه كاميونت فوتون و 192 دستگاه دانگ فنگ تشكيل مي دهند. در حالي كه اين مجموعه صنعتي در مدت مشابه سال قبل 348 دستگاه ولوو و 150 دستگاه فوتون را توليد و روانه بازار كرده بود.

اين گزارش حاكيست، سايپاديزل به منظور تناسب عرضه، تقاضا و پاسخگويي به نياز مشتريان، در سه ماهه نخست سال جاري، تعداد 735 دستگاه از انواع محصولات خود را به مشتريان تحويل قطعي كرد كه اين ميزان فروش نسبت به مدت مشابه رشد 19 درصدي را نشان مي دهد. همچنين، حجم ريالي فروش محصولات سايپاديزل نيز در دوره ياد شده، با رشد 71 درصدي همراه بوده است.

با توجه به رسالت شركت سايپاديزل در راستاي تأمين محصولات نوسازي ناوگان حمل و نقل جاده اي كشور، اين شركت در سه ماهه نخست سال97،‌ نسبت به صدور 158 فاكتور فروش محصول و نيز تحويل 150 دستگاه از خودروهاي تجاري به مشتريان طرح نوسازي اقدام كرده است.

گفتني است، ساير محصولات پيش فروش شده نيز بر مبنای برنامه تولید، طی ماه های آتی به تدریج تحویل مشتریان خواهد شد

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟