رونق بازار دست دوم خودروهای “چری” و “ام وی ام”

۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،یکی از بزرگترین دغدغه های خریداران خودروهای چینی همواره این بوده است که این خودروها بازار دست دوم مناسب نداشته و با افت قیمت زیاد روبرو میشوند. و شاید همین امر گاها خریداران محافظه کار را از خرید این محصولات منصرف می کرد. از دلایل مهم افت قیمت بازار خودروهای چینی، […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،یکی از بزرگترین دغدغه های خریداران خودروهای چینی همواره این بوده است که این خودروها بازار دست دوم مناسب نداشته و با افت قیمت زیاد روبرو میشوند. و شاید همین امر گاها خریداران محافظه کار را از خرید این محصولات منصرف می کرد.

از دلایل مهم افت قیمت بازار خودروهای چینی، شرایط فروش منعطف و اقساطی این خودروها بود که عموما خریداران را تشویق به خرید محصول از شرکت مادر می کرد و همین امر افت قیمت بازار دست دوم این محصولات را در بر داشت.

یکی از موفق ترین شرکت های چینی که همواره محصولات متنوعی را به بازار عرضه کرده، شرکت مدیران خودرو بوده است که با محصولات ام وی ام و چری به عنوان قدیمی ترین خودروساز چینی، در حال حاضر بالاترین سهم بازار خودروهای چینی در ایران را دارد.

با توجه به افزایش تقاضا برای محصولات مدیران خودرو و انتقال بار بازار خودروهای وارداتی به برخی محصولات مدیران خودرو میزان تقاضا به یکباره به نظر می رسد، افزایش بسیاری پیدا کرده و با بسته شدن شرایط اقساطی رویکرد بازار به این محصولات نیز تغییر عمده ایی داشته است و با مطالعه سایتهایی که قیمت بازار را اعلام می کنند شاهد افزایش قیمت برخی محصولات پر طرفدار چون تیگو7 می باشیم.

همچنین شرایط حاضر بازار و سیاست جدید فروش مدیران خودرو بر روی قیمت دست دوم سایر محصولات این شرکت نیز تاثیر مثبتی داشته است.

منبع:عصرایران

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟