سايپا آذربايجان بايد به لحاظ كمي و كيفي توسعه يابد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس ،مهندس محسن جهرودي ضمن بازديداز شركت سايپا آذربايجان و در جمع كاركنان اين شركت گفت: صنعت خودروسازی از جایگاه و اهميت خاصی در كشور برخوردار است. وي افزود: متاسفانه سیاست های اشتباه و چالش های مدیریتی سال های گذشته در سایپا باعث شده تا سايپا در ادامه مسیر با […]

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس ،مهندس محسن جهرودي ضمن بازديداز شركت سايپا آذربايجان و در جمع كاركنان اين شركت گفت: صنعت خودروسازی از جایگاه و اهميت خاصی در كشور برخوردار است.

وي افزود: متاسفانه سیاست های اشتباه و چالش های مدیریتی سال های گذشته در سایپا باعث شده تا سايپا در ادامه مسیر با مشکلاتی رو به رو شود که حتم دارم با تلاش و همت متخصصان و کارگران ایرانی گروه سایپا، آینده ای روشن در انتظار این مجموعه خواهد بود.

مديرعامل گروه سايپا افزود: از روز گذشته در گروه سایپا ستاد تدابیر ویژه شکل گرفته است که فرآیندهای جاری و برنامه های نوآورانه گروه سایپا در این ستاد بررسی و‌ ابلاغ خواهد شد و اين حركت، نویدبخش آینده ای درخشان برای سایپا خواهد بود.

وي تصريح كرد: شرکت سایپا آذربایجان که در گذشته با نام صانع فعالیت می کرد، جزو اولین موتورسازان خاورمیانه است و توان مونتاژ موتور خودرو را دارد و باید در این زمینه فعالیت جدی خود را آغاز كند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟