سايپا از تحريم‌ها با موفقيت عبور خواهد كرد

۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،محسن جهرودي در مراسم پنجاه‌يكمين سالروز تأسيس شركت طيف سايپا و در جشن خودكفايي اين شركت افزود: تحريم‌هاي جديد اشتغال جوانان ايران را در صنايع كشور به‌ويژه خودروسازي هدف قرار داده و ما تلاش مي‌كنيم بدون نگاه به بيرون و با استفاده از ظرفيت‌ها و امكانات خود، در همه زمينه‌ها به […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،محسن جهرودي در مراسم پنجاه‌يكمين سالروز تأسيس شركت طيف سايپا و در جشن خودكفايي اين شركت افزود: تحريم‌هاي جديد اشتغال جوانان ايران را در صنايع كشور به‌ويژه خودروسازي هدف قرار داده و ما تلاش مي‌كنيم بدون نگاه به بيرون و با استفاده از ظرفيت‌ها و امكانات خود، در همه زمينه‌ها به خودكفايي برسيم.
وي افزود: تجربيات گذشته به ما نشان داده كه هر زمان كشور در تنگنا و سختي قرار داشته، با پشتكار و تلاش بيشتر توانسته‌ايم به اهداف خود دست پيدا كنيم و اين‌بار نيز اجازه نخواهيم داد، گروه خودروسازي سايپا تحت تأثير فشارها و محدوديت‌هاي ايجاد شده از سوي دشمنان كشور قرار گيرد.
به گفته جهرودي گروه خودروسازي سايپا در سال‌هاي گذشته مشكلات زيادي در زمينه ورود سياسيون و افراد غيرمتخصص داشته و اين گروه در ماه‌هاي گذشته تلاش فراواني كرده تا از سياست‌زدگي و جريان‌هاي غيرمتخصص در صنعت فاصله بگيرد.
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا همچنين توجه به سلائق عمومي جامعه را در زمينه توليد خودرو خواستار شد و آن‌ را ضامن دستيابي به موفقيت‌هاي آينده عنوان كرد.
وي تصريح كرد: راهكارهاي مختلفي را براي مقابله با محدوديت‌ها از قبيل همكاري با شركاي تجاري متنوع، فعال‌سازي اتاق‌هاي فكر و استفاده از ظرفيت‌هاي مغفول‌مانده داخلي و ايجاد مسيرهاي جديد همكاري با كشورهاي هم‌پيمان و همراه ايران در دوران تحريم را در دستور كار خود قرار داده‌ايم.
در ابتداي اين مراسم نيز فريبرز ظروفي مديرعامل شركت صنايع توليد رنگ و رزين طيف سايپا در اظهاراتي گفت: انضباط مالي، توسعه بازارهاي غيرخودرويي در دو بخش صنعتي و ساختماني و خودكفايي در دستور كار اين شركت قرار دارد.
وي افزود: در زمينه توليد 22 محصول خودرويي و غيرخودرويي به خودكفايي رسيده‌ايم و در آينده با راه‌اندازي مركز تحقيقات تخصصي رنگ و توسعه آزمايشگاه‌ها، متد توليد ناب را دنبال خواهيم كرد.
ظروفي ادامه داد: داخلي‌سازي محصول با استراتژي كاهش 30 درصدي هزينه‌ها، استفاده از ظرفيت‌هاي نخبگان داخلي، بازاريابي در حوزه غيرخودرويي و ساختماني و همچنين توليد رنگ سفيد پايه آب، از ديگر اهدافي است كه در دستور كار شركت طيف قرار دارد.
گفتني است در حاشيه اين مراسم، مديرعامل گروه خودروسازي سايپا به‌همراه جمعي از معاونان و مديران ارشد گروه باحضور در سالن‌هاي توليد رنگ طيف، از نزديك در جريان فعاليت‌ها و قابليت‌هاي اين شركت قرار گرفتند.
همچنين در اين مراسم، جشن آغاز پنجاه و دومين سال فعاليت شركت طيف باحضور مديران، كاركنان و كارگران اين شركت برگزار شد و تعدادي از بازنشستگان شاغل در اين مجموعه مورد تجليل قرار گرفتند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟