سايپا شبكه فروش محصولات خود را متحول مي‌كند

۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس ،محسن جهرودي در بازديد از برخي نمايندگي‌هاي مجاز فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازي سايپا در استان گيلان افزود: نمايندگي‌ها به‌عنوان ويترين ارتباط با مشتريان بايد براي ارتقاي رضايت‌مندي آنان تلاش كنند. وي ادامه داد: باتوجه به تغيير روش‌ها و تكنيك‌هاي فروش محصول در عصر حاضر، ما […]

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس ،محسن جهرودي در بازديد از برخي نمايندگي‌هاي مجاز فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازي سايپا در استان گيلان افزود: نمايندگي‌ها به‌عنوان ويترين ارتباط با مشتريان بايد براي ارتقاي رضايت‌مندي آنان تلاش كنند.

وي ادامه داد: باتوجه به تغيير روش‌ها و تكنيك‌هاي فروش محصول در عصر حاضر، ما نيز بايد براي تسهيل در فرايند عرضه خودرو به بازار و ايجاد فضا و فرصت بهتر براي مشتريان برنامه‌ريزي كنيم.

به گفته جهرودي گروه خودروسازي سايپا طرح تحول شبكه فروش و خدمات پس از فروش را در چند ماه گذشته به اجرا درآورده و قصد دارد آن را در سال جاري نيز ادامه دهد.

مديرعامل گروه سايپا گفت: باتوجه به ورود فناوري‌هاي نوين به زندگي مردم و ايفاي نقش اپليكيشن‌ها و تكنولوژي‌هاي روز جهان در فعاليت سازمان‌ها و كمپاني‌هاي برتر جهاني، ما هم طرح‌هاي جديدي در زمينه فروشگاه‌هاي مجازي خودرو، توسعه فرايندهاي فروش و نوبت‌دهي جهت خدمات پس از فروش اجرا كرده‌ايم.

وي در ادامه خواستار توجه هر چه بيشتر نمايندگي‌هاي سايپا به مشتريان شد و افزود: بايد براي خلق وفاداري مشتريان برنامه‌ريزي كرده و و با ارائه خدمات مناسب ثبات خود را در بازار حفظ كنيم.

جهرودي همچنين از نمايندگي‌هاي سايپا خواست تا بخش‌هاي مشاوره فروش خودرو به مشتريان را تقويت كرده و تصوير روشن و مطلوبي را از محصولات سايپا به مشتريان ارائه دهند.

دستيابي به موفقيت‌هاي گسترده در حوزه فروش خودرو در شش ماه گذشته از ديگر مسائلي بود كه مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در ديدار با مديران و كاركنان نمايندگي‌ها به آن اشاره كرد.

گروه خودروسازي سايپا در سه ماهه نخست امسال با اجراي چند طرح متنوع فروش توانست 104 هزار و 358 دستگاه خودرو به بازار عرضه كرده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 37 درصدي را رقم بزند.

اين گروه در اسفندماه پارسال هم توانسته بود 91 هزار و 600 دستگاه خودرو را در بازار به فروش برساند كه اين تعداد در نوع خود يك ركورد در تاريخ صنعت خودروسازي ايران محسوب شد.

  • سايپا شبكه فروش محصولات خود را متحول مي‌كند
  • سايپا شبكه فروش محصولات خود را متحول مي‌كند
  • سايپا شبكه فروش محصولات خود را متحول مي‌كند
  • سايپا شبكه فروش محصولات خود را متحول مي‌كند
  • سايپا شبكه فروش محصولات خود را متحول مي‌كند
اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟