شروع به کار مجدد شرکت رخش خودرو دیزل/ حمایت از فعالان اقتصادی در عرصه تولید کالای ایرانی

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس ،با حضور رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی و سایر مسئولین بلند پایه این استان از جمله نماینده، ولی فقیه در استان و استاندار، شرکت رخش خودرو دیزل پس از سال‌ها تعطیلی مجدداً با مدیریت جدید شروع بکار کرد. حجت الاسلام والمسلمین مظفری خرسندی خود از شروع بکار مجدد شرکت […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس ،با حضور رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی و سایر مسئولین بلند پایه این استان از جمله نماینده، ولی فقیه در استان و استاندار، شرکت رخش خودرو دیزل پس از سال‌ها تعطیلی مجدداً با مدیریت جدید شروع بکار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری خرسندی خود از شروع بکار مجدد شرکت رخش خودرو دیزل و حمایت از فعالان اقتصادی در عرصه تولید کالای ایرانی را از اهم امور اعلام کرد.

وی از کلیه کسانی که در راستای احیای این کارخانه تلاش وافری داشتند از جمله امن الهی معاون قضائی دادگستری استان و رئیس اداره تصیفه و امور ورشکستگی استان و مجموع کارکنان حوزه قضائی صوفیان که با همکاری و پیگیری‌های مستمر و دلسوزانه خود این کارخانه به عرصه تولید بازگشت و کارگران آن دوباره مشغول کار شدند تقدیر کرد.

در حاشیه این مراسم رئیس حوزه قضائی صوفیان اظهار امیدواری کرد: با عنایت به آغاز مجدد فعالیت شرکت رخش خودرو دیزل با مدیر عامل و هیأت مدیره جدید، هر چه سریعتر کلیه مشکلات مالی و حقوقی مشتریان سابق شرکت که نسبت به خرید خودرو طی قرارداد اقدام کرده بودند حل شود.

تقی فتحعلیزاده از کلیه کارکنان حوزه قضایی صوفیان بویژه کارکنان واحد اجرای احکام کیفری و مدنی که در طول سالیان متمادی تلاش زیادی در خصوص رسیدگی به پرونده‌های مربوط به شرکت رخش خودرو دیزل متحمل شده اند تقدیر و قدردانی کرد.

منبع: میزان

انتهای پیام/

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟