عرضه محصولات پرتقاضا همزمان با افزایش تولید از هفته آینده

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،خودروسازان کشور و در راس آنها ایران خودرو، با ارائه پیش فروش های قطعی و اعتباری درصدد کاهش اختلاف قیمت خودرو در بازار آزاد و کارخانه هستند. اجرای روش های پیش فروش متنوع از سوی خودروسازان درجهت مبارزه با دلالان و واسطه ها صورت می گیرد تا خودرو با قیمت های مصوب به دست مصرف کنندگان […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،خودروسازان کشور و در راس آنها ایران خودرو، با ارائه پیش فروش های قطعی و اعتباری درصدد کاهش اختلاف قیمت خودرو در بازار آزاد و کارخانه هستند.

اجرای روش های پیش فروش متنوع از سوی خودروسازان درجهت مبارزه با دلالان و واسطه ها صورت می گیرد تا خودرو با قیمت های مصوب به دست مصرف کنندگان واقعی برسد.

بر مبنای این گزارش، این شرکت ها با عرضه مرتب و مداوم محصول به بازار، نیاز مشتریان را تامین خواهندکرد.مشتریان برای خرید خودرو به بازار آزاد مراجعه نکنند تا دست واسطه ها از بازار خودروی کشور کوتاه شود.

درهمین حال شنیده شده که ایران خودرو با افزایش ظرفیت تولید، قراراست در هفته های آتی محصولات پر تقاضای بازار را در روش های مختلف عرضه خواهد کرد که فعالان بازار پیش بینی می کنند که با این اقدام حاشیه سود بازار کاهش و بازار خودروی کشور طعم ثبات و آرامش را خواهد چشید.

منبع:ارانیکو

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟