فردا مرکز خرید و فروش خودرو افتتاح و به بهره برداری می رسد

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،وی همچنین از کلنگ زنی سایت نمایشگاهی مرکز خرید و فروش خودرو در همین روز خبر داد و افزود : با راه اندازی مرکز خرید و فروش خودرو و تبدیل تدریجی آن به نمایشگاه دائمی، بازار خودروی شهر زنجان ساماندهی می شود. معصومی افزود : مرکز خرید و فروش خودرو در […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،وی همچنین از کلنگ زنی سایت نمایشگاهی مرکز خرید و فروش خودرو در همین روز خبر داد و افزود :

با راه اندازی مرکز خرید و فروش خودرو و تبدیل تدریجی آن به نمایشگاه دائمی، بازار خودروی شهر زنجان ساماندهی می شود.

معصومی افزود : مرکز خرید و فروش خودرو در مرحله نخست فقط روزهای جمعه فعال خواهد بود.

وی یادآورشد: به تدریج این محل در مراحل بعدی به محل دائمی خرید و فروش خودرو در تمام روزهای هفته تبدیل می شود.

این مقام مسوول اظهار کرد: هم اکنون زمین در نظر گرفته شده برای فعالیت این بازار سه هکتار است اما در مراحل بعدی این زمین به هفت هکتار گسترش می یابد.

وی اعتبار صرف شده برای ساخت وآماده سازی مرکزخریدوفروش خودرو را 3میلیارد ریال عنوان کرد.

شهردار زنجان ادامه داد: محل کنونی آماده سازی شده برای مرکز خرید و فروش خودرو همان محل سابق پارکینگ اتوبوسرانی شهرداری و فضایی برای ساماندهی نمایشگاه های خودروی موجود در سطح شهر که معابر عمومی را اشغال کرده اند، محسوب می شود.

معصومی اضافه کرد: از ویژگی های بارز این مرکز حذف واسطه ها و دلال ها از عرصه خرید و فروش خودرو وارتباط مستقیم خریدار وفروشنده بانظارت کارشناسان فنی مقیم در مرکز خرید و فروش خودرو است.

وی با اشاره به مطالعات و پیش بینی های انجام شده برای راه اندازی و فعالیت مرکز خرید و فروش خودرو تاکید کرد : با توجه به نزدیکی زنجان به هفت استان و فاصله حداکثر چهار ساعته آن به بخش قابل توجهی از جمعیت کشور، این شهر می تواند بازار مناسبی برای شمالغرب کشور باشد.

شهردار زنجان خاطرنشان کرد : تلاش میکنیم خدمات ارزنده ای در این مرکز درخور شأن مردم زنجان ومهمانان عزیزی که از شهرهای مجاور جهت خریدوفروش مراجعه می کنند ارائه گردد.

شهردار زنجان همچنین درباره ضرورت راه اندازی سامانه مرکز خرید و فروش خودرو هم این چنین توضیح داد : این مرکز بستر مناسب برای انجام معاملات در حضور کارشناسان ذی صلاح فنی و بی طرف در معامله برای ایجاد اطمینان خاطر بیشتر برای متعاملین ایجاد کرده است و به موازات آن نرم افزار شناسایی و اعلام عمومی خودروهای موجود در مجموعه برای متقاضیان فروش خودرو و قابل بهره برداری در تمام نقاط کشور برای اطلاع رسانی و به صورت آنلاین پیش بینی کرده است.

وی ادامه داد: این امر از تمامی ابعاد فرهنگی،ترافیکی، اقتصادی، توسعه قابل رقابت با سایر بازارهای موجود خواهد بود

منبع:جماران

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟