فولگس گلف 2018 با قیمتی نجومی وارد بازار شد + تصاویر

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،فولگس گلف GTI که با قیمت 300 میلیون تومان از سوی نمایندگی ماموت خودرو به فروش رسیده بود هم اکنون با قیمتی حدود 580 تا 600 میلیون تومان از سوی نمایشگاه‌داران خودرو تهران عرضه می‌شود. گلف در بازار با اختلاف قیمتی حدود 300 میلیون تومان با نمایندگی، در حال حاضر رکورددار گرانی […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،فولگس گلف GTI که با قیمت 300 میلیون تومان از سوی نمایندگی ماموت خودرو به فروش رسیده بود هم اکنون با قیمتی حدود 580 تا 600 میلیون تومان از سوی نمایشگاه‌داران خودرو تهران عرضه می‌شود. گلف در بازار با اختلاف قیمتی حدود 300 میلیون تومان با نمایندگی، در حال حاضر رکورددار گرانی در ایران محسوب می‌شود.

در زیر درب موتور این خودرو یک قلب چهار سیلندر توربوشارژ با حجم دو لیتر قرار گرفته که در معیت یک گیربکس دوکلاچه اتوماتیک، نیرویی معادل 220 اسب بخار و گشتاور 350 نیوتن-متر را تولید و منتقل می‌نماید.

با توجه به بدنه هاچ‌بک نه‌چندان سنگین وزن، گلف GTI می‌تواند در حدود 6.4 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد. این یعنی گلف نه‌تنها می‌تواند جای خالی خودروهایی همانند هیوندای جنسیس کوپه را پر کند، بلکه کاملاً توانایی رقابت با محصولات دو لیتری بی ام و را نیز در بازار ایران دارد. البته این موضوع را نباید فراموش کرد که فولکس واگن گلف GTI به صورت دیفرانسیل جلو عرضه شده و شاید برای دوستداران دریفت خودروی مناسبی نباشد اما قطعاً می‌توان به عنوان یک خودروی شهری بسیار سریع روی آن حساب کرد.

فولگس گلف GTI
فولگس گلف GTI
فولگس گلف GTI

منبع:اخباربانک
اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟