قیمت خودرو امروز ۹۷/۰۴/۰۵|”استپ وی” ۸۷ میلیون تومان شد

۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،بازار امروز خرید و فروش خودرو همانند روزهای گذشته با کسادی روبه رو است و خریدی انجام نمی‌شود. البته طرح‌های فروش خودروسازان هم نتوانسته عطش بازار خودرو را کاهش دهد و همچنان کمبود عرضه در بازار عامل افزایش قیمت ها است. استپ وی اتوماتیک با رشد 5 میلیون تومانی با قیمت […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،بازار امروز خرید و فروش خودرو همانند روزهای گذشته با کسادی روبه رو است و خریدی انجام نمی‌شود. البته طرح‌های فروش خودروسازان هم نتوانسته عطش بازار خودرو را کاهش دهد و همچنان کمبود عرضه در بازار عامل افزایش قیمت ها است.

استپ وی اتوماتیک با رشد 5 میلیون تومانی با قیمت 87 میلیون تومان، ساندرو اتوماتیک با رشد 3 میلیون تومانی با قیمت 77 میلیون و 500 هزار تومان، دنا پلاس نیز با رشد یک میلیون تومانی با قیمت 64 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می‌رسد.

همچنین پژو207 اتوماتیک با رشد یک میلیون و 500 هزار تومان با قیمت 75 میلیون تومان، پژو تیپ 2 با رشد یک میلیون و 600 هزار تومانی با قیمت 39 میلیون و 800 هزار تومان، پژو صندوق دار با رشد 2 میلیون و 500 هزار تومانی با قیمت 48 میلیون و 600 هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

 قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار امروزبه شرح زیر است:

منبع: خبرگزاری تسنیم
اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟