لاستیک خودرو هم گران شد

۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس، مصطفی تنها درباره نتیجه درخواست تایرسان برای افزایش قیمت به کجا انجامید، اظهار کرد: پس از بررسی‌های سازمان حمایت، درخواست تایرسازان یرای افزایش قیمت موافقت شد و ستاد تنظیم بازار مجوز افزایش حدود ۹ درصدی قیمت تایر را صادر کرد. سخنگوی انجمن صنفی تایرسازان افزود: این افزایش قیمت ابلاغ […]

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس، مصطفی تنها درباره نتیجه درخواست تایرسان برای افزایش قیمت به کجا انجامید، اظهار کرد: پس از بررسی‌های سازمان حمایت، درخواست تایرسازان یرای افزایش قیمت موافقت شد و ستاد تنظیم بازار مجوز افزایش حدود ۹ درصدی قیمت تایر را صادر کرد.

سخنگوی انجمن صنفی تایرسازان افزود: این افزایش قیمت ابلاغ شده و در حال طی کردن تشریفات این کار برای اعمال قیمت‌های جدید هستیم.

وی با بیان اینکه افزایش بیش از مصوبه ستاد تنظیم بازار تخلف است، گفت: کارخانه‌های تولیدی باید ابتدا قیمت‌های جدید را به سازمان حمایت اعلام کرده و پس از آن محصولات خود را با قیمت‌های جدید در بازار عرضه کنند.

تنها، درباره تامین ارز برای تهیه مواد اولیه خاطرنشان کرد: طبق اولویت بندی جدیدی که صورت گرفته برای تهیه مواد اولیه اصلی می‌توانیم ارز ۴۲۰۰ تومان بگیریم در حالی که پیش از این باید اقلام خود را از ارز حاصل از صادرات تامین می‌کردیم.

سخنگوی انجمن صنفی تایرسازان اظهار کرد: با شرایط به وجود آمده تهیه مواد اولیه نسبت به گذشته راحت‌تر شده است و تولیدکنندگان با مشکلات کمتری روبه رو هستند.

منبع: مشرق نیوز
اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟