لوکسژن در ایران تولید خواهد شد

۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس ،فرزين تركی پور، مدیرعامل آرمان موتور کویر اظهار کرد: در همین راستا قرارداد توليد بین لوکسژن و آرمان موتور کویر امضا شده است و به زودي زيرساخت لازم جهت توليد محصولات این شرکت ایجاد خواهد شد. فرزین ترکی پور ادامه داد: دپارتمان بازاريابي و فروش شركت آرمان موتور كوير نيز […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس ،فرزين تركی پور، مدیرعامل آرمان موتور کویر اظهار کرد: در همین راستا قرارداد توليد بین لوکسژن و آرمان موتور کویر امضا شده است و به زودي زيرساخت لازم جهت توليد محصولات این شرکت ایجاد خواهد شد.
فرزین ترکی پور ادامه داد: دپارتمان بازاريابي و فروش شركت آرمان موتور كوير نيز در اين زمينه تحقيقات بازاريابي و انتخاب نوع محصول منطبق با نیاز بازار ايران را انجام داده است و تلاش دارد بعد از موفقيت در برندينگ و معرفي برند و محصولات لوكسژن اين بار در راستاي انتخاب محصولات مناسب تولید با خواست و نياز بازار ايران گام موثري را در انجام فعاليت هاي خود بردارد.
گفتنی است آرمان موتور کویر از نخستین شرکت هایی بود که توانست زود تر از بسیاری از تولیدکنندگان استاندارهای ۸۵ گانه سازمان استاندارد را رعایت‌کند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟