مرحله سوم فروش قطعی محصولات ایران خودرو ویژه عید سعید فطر

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۹

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،در اين طرح خودرو هاي پر طرفدارايران خودرو از جمله خانواده محصولات پژو 405، پژو 206، پارس، سمند و رانا با موعد تحويل مهر تا اسفند 97 عرضه شده است. قيمت محصولات در اين طرح قطعي و پرداخت آن در دو مرحله خواهد بود.  واريز وديعه دوم اين طرح مشاركت در توليد، […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،در اين طرح خودرو هاي پر طرفدارايران خودرو از جمله خانواده محصولات پژو 405، پژو 206، پارس، سمند و رانا با موعد تحويل مهر تا اسفند 97 عرضه شده است. قيمت محصولات در اين طرح قطعي و پرداخت آن در دو مرحله خواهد بود.  واريز وديعه دوم اين طرح مشاركت در توليد، يك ماه پس از نام نويسي از اول تا دهم مردادماه97 تعيين شده است.

 

برمبناي اين گزارش، به منظور حفظ حقوق مشتريان واقعي محصولات و جلوگيري از سوءاستفاده برخي واسطه ها و سودجويان، در طرح پيش فروش قطعي دو مرحله اي صلح قرارداد و خريد انصرافي امكانپذير نبوده و خودرو به شخص ثبت نام كننده تحويل داده خواهد شد.

 

مجاز بودن هر كد ملي براي نام نويسي صرفا يك دستگاه خودرو و ثبت نام مشتريان حقيقي از ديگر اهرم هاي نظارتي ايران خودرو براي حفظ حقوق مشتريان واقعي در اين طرح است.

 

متقاضيان مي توانند از ساعت 11 صبح روز شنبه دوم تيرماه به پايگاه اينترنتي فروش محصولات ايران خودرو به نشاني  esale.ikco.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام كنند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟