معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،با در نظر گرفتن این موضوع ما لیستی ۱۵ تایی از سریع ترین و قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازاری را گردآوری کرده ایم. خودروسازانی همچون ب ام و، ولوو و مرسدس بنز زیادترین حضور را در این لیست دارند اما برخی خودروهای جالب توجه نیز در زمره قوی ترین ها […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،با در نظر گرفتن این موضوع ما لیستی ۱۵ تایی از سریع ترین و قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازاری را گردآوری کرده ایم. خودروسازانی همچون ب ام و، ولوو و مرسدس بنز زیادترین حضور را در این لیست دارند اما برخی خودروهای جالب توجه نیز در زمره قوی ترین ها هستند. با ما همراه باشید!

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

 • ولوو XC۶۰ T۸ پلاگین

قدرت/گشتاور: ۳۲۰ اسب بخار/۶۴۰ نیوتون متربا وجود یک پیشرانه ۴ سیلندر سوپرشارژر و توربوشارژرداری که با یک مجموعه باتری لیتیوم-یونی ۱۰.۴ کیلووات ساعتی ترکیب شده، ولوو XC۶۰ قدرت ۳۲۰ اسبی داشته و به لیست ما راه یافته است. این شاسی بلند خانوادگی شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۵.۵ ثانیه ای داشته و می تواند به سقف سرعت ۲۲۸ کیلومتر در ساعت دست یابد.

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

 • ب ام و ۷۴۰e xDrive iPerformance

قدرت/گشتاور: ۳۲۲ اسب بخار/۵۰۰ نیوتون متراین سدان بزرگ و لوکس قدرت قابل احترام ۳۲۲ اسب بخاری دارد. پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری بای توربوی ۷۴۰e xDrive iPerformance با یک مجموعه باتری لیتیوم-یونی ۹.۱ کیلووات ساعتی ترکیب شده و باعث می شود این خودرو تنها در عرض ۵.۱ ثانیه از سکون به تندی ۹۶ کیلومتر در ساعت برسد و تا حداکثر سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعت نیز به راه خود ادامه دهد.

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

 • کادیلاک CT۶ PHEV

قدرت/گشتاور: ۳۵۵ اسب بخار/۵۸۳ نیوتون متراگر دنبال خودرویی آمریکایی هستید می توانید این سدان لوکس با قدرت ۳۵۵ اسبی را بخرید. CT۶ پلاگین هیبریدی ۳۲ اسب بخار زیادتر از ب ام و داشته و می تواند در ۵.۲ ثانیه از سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت برسد.

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

 • ب ام و i۸ کوپه و رودستر

قدرت/گشتاور: ۳۶۹ اسب بخار/۵۶۹ نیوتون متراگرچه این خودرو یکی از معدود محصولات اسپورت حاضر در لیست است اما به طور سورپرایز کننده ای رتبه نازل ۱۲ را به دست آورده است. با قدرت زیادتری که برای سال ۲۰۱۸ به دست آمده، این بیمر اسپورت هم اکنون قدرت ۳۶۹ اسب بخاری دارد.

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

 • ولوو S۶۰ T۸

قدرت: ۴۰۰ اسب بخارهنوز رنگ بدنه نسل جدید S۶۰ خشک نشده اما نسخه پایه پلاگین هیبریدی این خودرو به لیست ما راه یافته است. این سدان تیز همه ی قدرت ۴۰۰ اسب بخاری خود را به لطف سیستم هیبریدی توئین انجین T۸ به چهارگوشه می فرستد اما این قوی ترین نسخه S۶۰ نیست. شایان ذکر است هنوز میزان گشتاور این خودرو اعلام نشده است.

ولوو S60

 • ولوو XC۹۰ T۸

قدرت/گشتاور: ۴۰۰ اسب بخار/۶۴۰ نیوتون متریک بار دیگر ولوو با محصولی دیگر برتری خود در دنیای پلاگین هیبریدی های قوی را دیکته کرده است. شاسی بلند فول سایز XC۹۰ با قوای محرکه تقریباً مشابه S۶۰ در این لیست حضور دارد. این خودرو قدرت ۴۰۰ اسبی و گشتاور ۶۴۰ نیوتون متری دارد.

2016 Volvo XC90 T8

 • ولوو S۹۰ T۸

قدرت/گشتاور: ۴۰۲ اسب بخار/۶۵۱ نیوتون متراین سدان فول سایز قوی تر از دو برادر دیگر خود بوده و از همان قوای محرکه هیبریدی T۸ مشهور سود می برد اما این تنظیمات در سدان S۹۰ خروجی ۴۰۲ اسبی دارد.

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

 • کارما رورو

قدرت/گشتاور: ۴۰۳ اسب بخار/۱۳۳۰ نیوتون متراین برند جدید که ریشه های فیسکر کارما را نشان می دهد از همان استایل جذاب مدل کارمای قبلی و البته قوای محرکه قوی تر سود می برد. کارما روروی جدید از پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو و یک جفت پیشرانه الکتریکی سود برده و قدرت قابل توجه ۴۰۳ اسب بخاری دارد.

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

 • ولوو S۶۰ T۸ طراحی پولستار

قدرت: ۴۱۵ اسب بخارقوی ترین محصول ولوو در این لیست نسل جدید S۶۰ T۸ است که به پکیج سفارشی پولستار مجهز شده است. با برخی بازنگری های طراحی، سیستم تعلیق اسپورت تر و افزایش خروجی پیشرانه به ۴۱۵ اسب بخار، این سدان شیک و جذاب قوی ترین و گیراترین S۶۰ تاریخ است. هنوز گشتاور تولیدی این پیشرانه اعلام نشده است.

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

 • پورشه کاین S E-Hybrid

قدرت/گشتاور: ۴۱۶ اسب بخار/۵۹۰ نیوتون متربا وجود یک پیشرانه ۶ سیلندر قوی که قدرت ۳۳۳ اسبی داشته و از مجموعه باتری لیتیوم-یونی سود می برد، کاین S E-Hybrid خروجی کل ۴۱۶ اسبی دارد. این خودرو عنوان قوی ترین شاسی بلند پلاگین هیبریدی پورشه را یدک می کشد.

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

 • مرسدس بنز S۵۵۰e

قدرت/گشتاور: ۴۳۶ اسب بخار/۶۴۹ نیوتون متراگر به دنبال یک مرسدس بنز لوکس، قوی و پلاگین هیبریدی هستید باید S۵۵۰e را انتخاب کنید. با پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری و باتری لیتیوم-یونی ۱۳.۵ کیلووات ساعتی، این خودروی لوکس قدرت ۴۳۶ اسبی دارد. این خودرو می تواند به حداکثر سرعت ۲۱۰ کیلومتر در ساعت دست یابد.

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

 • مرسدس بنز GLE ۵۰۰e

قدرت/گشتاور: ۴۳۶ نیوتون متر/۶۴۹ نیوتون متریکی از سورپرایزهای این لیست حضور مرسدس بنز GLE ۵۰۰e ۴Matic پلاگین هیبریدی در رتبه چهارم است. این خودرو که از یک پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری بای توربو و واحدی الکتریکی سود می برد خروجی ترکیبی ۴۳۶ اسب بخار داشته و تنها در عرض ۵.۲ ثانیه می تواند از سکون به تندی ۹۶ کیلومتر در ساعت برسد.

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

 • پورشه پانامرا ۴ E-Hybrid

قدرت/گشتاور: ۴۶۲ اسب بخار/۷۰۰ نیوتون متراگرچه این خودرو نسخه توربو S نیست اما به لطف پیشرانه ۶ سیلندر ۲.۹ لیتری بای توربو و مجموعه باتری لیتیوم-یونی ۱۴.۱ کیلووات ساعتی خروجی ۴۶۲ اسب بخاری دارد. پانامرای مورد بحث در عرض ۴.۴ ثانیه از سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت می رسد و حداکثر سرعت ۲۷۷ کیلومتر در ساعتی دارد.

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

 • پورشه پانامرا S E-Hybrid

قدرت/گشتاور: ۶۸۰ نیوتون متر/۸۴۹ نیوتون متراین خودرو یکی از قوی ترین محصولات پلاگین هیبریدی بازار بوده و بسیار سریع است. با وجود یک پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری بای توربو و مجموعه باتری ۱۴.۱ کیلووات ساعتی، این پورشه ی قدرتمند می تواند تنها در ۳.۲ ثانیه به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت شلیک شود و سقف سرعت ۳۰۹ کیلومتر در ساعتی داشته باشد.

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

 • کونیگ زگ رگرا

طبیعتاً قوی ترین خودروی پلاگین هیبریدی یک کونیگ زگ رگرای چند میلیون دلاری خواهد بود. این خودرو در سال ۲۰۱۶ معرفی شده و تنها ۸۰ دستگاه از آن ساخته خواهد شد. سازنده رگرا می گوید این خودرو قوی ترین و سریع ترین خودروی تولیدی تاریخ خواهد بود؛ و البته با قدرت ۱۵۰۰ اسب بخاری چه کسی می تواند به این گفته ها شک کند؟

معرفی قوی ترین خودروهای پلاگین هیبریدی بازار

نیروی تولیدی این هیولا از پیشرانه ۸ سیلندر ۵ لیتری بای توربو که قدرت ۱۱۰۰ اسب بخاری داشته و سه پیشرانه الکتریکی حاصل می شود. سه مجموعه باتری ۴.۵ کیلووات ساعتی و ۸۰۰ ولتی نیز نیروبخش این سه پیشرانه الکتریکی هستند. یک سیستم ریکاوری انرژی جنبشی نیز در رگرا بکار رفته است.

منبع:نوداد

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟