نسخه های الکتریکی در نسل بعدی پژو ۲۰۸

۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس، این خودروی جدید در مارس ۲۰۱۹ و در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی می شود و جدای از پرده برداری از نسخه های استاندارد احتراق داخلی، مدل بدون آلایندگی ۲۰۸ GTi نیز در غرفه پژو حضور خواهد داشت. اگرچه مدل های عادی این خودرو از پلتفرم CMP استفاده خواهند کرد اما […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس، این خودروی جدید در مارس ۲۰۱۹ و در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی می شود و جدای از پرده برداری از نسخه های استاندارد احتراق داخلی، مدل بدون آلایندگی ۲۰۸ GTi نیز در غرفه پژو حضور خواهد داشت. اگرچه مدل های عادی این خودرو از پلتفرم CMP استفاده خواهند کرد اما نسخه تمام الکتریکی معماری e-CMP خاص محصولات الکتریکی فرانسوی ها را خواهد داشت.

رئیس پژو پیر ایمپاراتو در مصاحبه با این مجله ی بریتانیایی به جنبه های مختلف نسخه تمام الکتریکی ۲۰۸ GTi اشاره داشته اما خیلی وارد جزئیات نشده است. او تنها گفته که خریداران قادر خواهند بود بین نسخه های استاندارد و الکتریکی یکی را انتخاب کنند و این مورد شامل حال نسخه GTi نیز می شود.

نسخه های الکتریکی در نسل بعدی پژو 208

دلیل اینکه پژو اقدام به عرضه نسخه الکتریکی ۲۰۸ GTi خواهد کرد هماهنگی با قوانین سخت گیرانه تر آلایندگی است که از سال ۲۰۲۰ در قاره اروپا عملیاتی خواهند شد. ایمپاراتو نمی خواهد که آینده کلافه و خسته کننده باشد و به همین دلیل است که با همکاری بازوی موتور اسپورت شرکت در حال آماده سازی برخی پروژه های جذاب پرفورمنس برای لذت مشتریان می باشد.

نسخه های الکتریکی در نسل بعدی پژو 208

ایمپاراتو قول داده در درازمدت نسخه جاده ای الکتریکی شده با قدرتی در حد ۵۳۶ اسب بخار تولید خواهند کرد بنابراین حتی شاهد خودرویی با خروجی زیادتر از کانسپت ۳۰۸ R هیبرید یاد شده خواهیم بود. اگرچه صحبت درباره چنین خودرویی بسیار زود است اما حدس می زنیم در چند سال آینده شاهد معرفی چنین خودرویی باشیم.

نسخه های الکتریکی در نسل بعدی پژو 208

منبع:نوداد

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟