نمایش هایپرکار هیبریدی لامبورگینی در پشت پرده؟!

۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،اگرچه اطلاعات زیادی از این خودروی مرموز در دست نیست اما احتمال درز اطلاعات زیادتری به بیرون وجود دارد. بنا به گفته یکی از منابع نزدیک به کمپانی، ایتالیایی ها علاقه دارند این خودرو را بار دیگر در مراسم خصوصی در نیویورک و توکیو نشان دهند. مدیر بخش تحقیق و توسعه […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،اگرچه اطلاعات زیادی از این خودروی مرموز در دست نیست اما احتمال درز اطلاعات زیادتری به بیرون وجود دارد. بنا به گفته یکی از منابع نزدیک به کمپانی، ایتالیایی ها علاقه دارند این خودرو را بار دیگر در مراسم خصوصی در نیویورک و توکیو نشان دهند.

مدیر بخش تحقیق و توسعه لامبورگینی آقای مائوریزیو رجیانی قبلاً به انتظارات از یک هایپرکار هیبریدی اشاره کرده است. یک پیشرانه ۱۲ سیلندر نصب شده در وسط می تواند ارتباط این خودرو با اصل و نسب لامبورگینی را حفظ کند اما یک پیشرانه الکتریکی قدرت زیادتری را فراهم خواهد نمود. گیربکس تک کلاچه کنونی می تواند این قدرت را هندل کند.

لامبورگینی ترزو میلانو کانسپت

لامبورگینی از خودروهای هیبریدی به عنوان راه حل ایده آل در زمان کنونی نام می برد. همچنین الکتریکی سازی محصولات در عین حال که مصرف سوخت را کاهش می دهد باعث افزایش قدرت می شود.

نمایش هایپرکار هیبریدی لامبورگینی در پشت پرده؟!

 

نمایش هایپرکار هیبریدی لامبورگینی در پشت پرده؟!

رجیانی قبلاً گفته بود:فکر نمی کنم که تکنولوژی تمام الکتریکی لامبورگینی تا سال ۲۰۲۶ آماده باشد. هیبریدی ها قدمی به سوی این آینده هستند.

او بعداً گفت که تکنولوژی باتری فعلی برای خلق یک سوپرکار الکتریکی آماده نیست.

نمایش هایپرکار هیبریدی لامبورگینی در پشت پرده؟!

نمایش هایپرکار هیبریدی لامبورگینی در پشت پرده؟!

لامبورگینی به این دلیل از کانسپت ترزو میلنیو به عنوان نقطه شروع استفاده کرده که این خودرو درست از آینده آمده است. نام این خودرو که به معنی هزاره سوم است و طراحان هم یک هیولای علمی تخیلی با قطعات فیبر کربنی را خلق کرده اند. همچنین حسگرها می توانند شکستگی های کربن را تشخیص داده و با مکانیسمی بدیع اقدام به تعمیر خودرو بکنند. به نظر می رسد برخی از این ایده های بسیار جالب و آینده نگرانه به واقعیت بدل می شوند

منبع:نوداد

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟