هشدار«BMW»به ترامپ/تعرفه خودرو مشاغل آمریکا را تهدید می‌کند

۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۴

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس، به نقل از اسپوتنیک،غول خودروسازی آلمان (BMW) در واکنش به تهدید ترامپ برای وضع تعرفه بر خوردوهای اروپایی، به او در مورد عواقب آن هشدار داد. شرکت خودروسازی BMW در نامه‌ای به وزیر تجارت تارمپ، ویلبور راس، گفته است که مالیات بیشتر بر خودرو، عواقبی فراگیر خواهد داشت که به سرمایه‌گذاری […]

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس، به نقل از اسپوتنیک،غول خودروسازی آلمان (BMW) در واکنش به تهدید ترامپ برای وضع تعرفه بر خوردوهای اروپایی، به او در مورد عواقب آن هشدار داد.

شرکت خودروسازی BMW در نامه‌ای به وزیر تجارت تارمپ، ویلبور راس، گفته است که مالیات بیشتر بر خودرو، عواقبی فراگیر خواهد داشت که به سرمایه‌گذاری و مشاغل آمریکا آسیب خواهد زد.

این شرکت در نامه خود گفته است که ۱۵.۷۷ میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا اضافه کرده است و بیش از ۱۲۰ هزار نفر نفر را به‌طور مستقیم و غیرمستقیم استخدام کرده است.

بی‌ام‌و یادآور می‌شود باز بودن درهای آمریکا به روی تجارت، این شرکت را تشویق کرد تا یک کارخانه با ۱۰ هزار شغل در کارولینای جنوبی تاسیس کند که حالا این تشکیلات سالانه ۶.۳ میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا اضافه می‌کند.

منبع:مهر

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟