هیات بازرسی رسیدگی به تخلفات ثبت سفارش خودرو تشکیل شد

۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،به دنبال کشف تخلفات در ثبت سفارش خودروهای وارداتی و همچنین چگونگی فروش خودروهای داخلی توسط مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت و با توجه به دستور رئیس جمهوری برای پیگیری ویژه و تسریع بررسی موضوع، هیاتی با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای این کار تعیین شد. «محمد […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،به دنبال کشف تخلفات در ثبت سفارش خودروهای وارداتی و همچنین چگونگی فروش خودروهای داخلی توسط مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت و با توجه به دستور رئیس جمهوری برای پیگیری ویژه و تسریع بررسی موضوع، هیاتی با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای این کار تعیین شد.
«محمد شریعتمداری» به این هیات دستور داد تا هر چه سریعتر تحقیقات خود را در این زمینه انجام و با شناسایی عوامل تخلف، آنان را به مراجع ذیربط و مردم معرفی کند.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری دهم تیر ماه با تعیین ضرب الاجلی 15 روزه به وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور داد موضوع تخلف در واردات خودروی خارجی و نیز توزیع خودرو از سوی خودروسازان داخلی را بررسی و هر گونه تخلف را شفاف به مردم و دستگاه قضایی اعلام کند.
این اقدام در پی تخلف اعلام شده از سوی مراجع نظارتی مبنی بر ثبت سفارش و واردات بیش از 6400 خودرو از مسیرهای غیرقانونی و همچنین دریافت گزارش هایی مبنی بر نارضایتی مردم و مصرف کنندگان از نحوه توزیع و یا قیمت گذاری محصولات خودروسازان داخلی، انجام شده است.

منبع:ایرنا

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟