ورود به جنگ ستارگان با خودرویی به نام روگ!

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲

به کزارش پایگاه خبری خودروپلاس،نیسان از روزی که با مجموعه جنگ ستارگان وارد یک رابطه همکاری شد بلاهای زیادی را بر سر مدل روگ آورده که همگی ویژگی های جالبی داشته اند. این وضعیت از سال 2016 و زمانی که فیلم سینمای استار وار: روگ وان ساخته شد آغاز گردید که به طور عجیب و […]

به کزارش پایگاه خبری خودروپلاس،نیسان از روزی که با مجموعه جنگ ستارگان وارد یک رابطه همکاری شد بلاهای زیادی را بر سر مدل روگ آورده که همگی ویژگی های جالبی داشته اند. این وضعیت از سال 2016 و زمانی که فیلم سینمای استار وار: روگ وان ساخته شد آغاز گردید که به طور عجیب و تصادفی همنام همین مدل از برند ژاپنی نیسان بود. به همین دلیل نیسان تصمیم گرفت یک نسخه خاص تنها برای این فیلم سینمایی بسازد.

ورود به جنگ ستارگان با خودرویی به نام روگ! +تصاویر

این همکاری در خودرو روگ ایکس وینگ نیز دیده شد که البته این خودرو خیلی مورد توجه قرار نگرفت و خیلی در رسانه ها به آن پرداخته نشد. اما اینبار قضیه کمی متفاوت است و نیسان از المان های یک سفینه برای طراحی مدل روگ استفاده کرده است. این مدل به مناسبت فیلم جدید از این سری است که قرار است 25 ماه می اکران شود. جالب است بدانید که این خودرو نیز به همراه ستارگان هالیوود بر روی فرش قرمز اکران این فیلم سینمایی حاضر خواهد شد.

ورود به جنگ ستارگان با خودرویی به نام روگ! +تصاویر

جرمی تاکر، مدیر بخش بازاریابی و ارتباطات نیسان در این زمینه گفته است: از آنجایی که این خودرو سومین محصولی است که به افتخار این سری فیلم های سینمایی ساخته شد سعی داشتیم تا بهترین کیفیت کاری خود را برای آن قرار دهیم. به همین دلیل یکی از محبوب ترین مدل های خود را انتخاب کردیم و از طراحان برتر استفاده کردیم تا این خودرو را به بهترین شکل ممکن تزئین کنند.

ورود به جنگ ستارگان با خودرویی به نام روگ! +تصاویر

این خودرو روگ که با الهام از روی یکی از نمادهای فیلم جنگ ستارگان به عنوان میلنیوم فالکون ساخته شده است یکی از کامل ترین تزئینات را دارد و در درون کابین نیز با دکمه و چراغ های مختلف همراه شده است. طراحی به گونه ای بوده است تا تمام حس یک سفینه فضایی را به راننده و افرادی که درون آن حضور دارند بدهد.

 

منبع: خودروکار

 

انتهای پیام/

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟