پلیس درباره کلاهبرداری فروش خودرو و آپارتمان هشدار داد

۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس، سرهنگ سید غلامرضا حسینی گفت: درج آگهی در مطبوعات از سوی شرکت ها، موسسات و سایر مراکز مبنی بر فروش لیزینگی خودرو یا پیش فروش آپارتمان دلیلی بر صحت و درستی مطالب عنوان شده و تأیید آن از سوی مراجع رسمی نیست. وی اظهار داشت: شهروندان نباید به همه شرکت های […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس، سرهنگ سید غلامرضا حسینی گفت: درج آگهی در مطبوعات از سوی شرکت ها، موسسات و سایر مراکز مبنی بر فروش لیزینگی خودرو یا پیش فروش آپارتمان دلیلی بر صحت و درستی مطالب عنوان شده و تأیید آن از سوی مراجع رسمی نیست.
وی اظهار داشت: شهروندان نباید به همه شرکت های لیزینگ خودرو اعتماد کنند و پیش از پرداخت هر گونه وجه از مجوزدار بودن آن شرکت از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اطمینان حاصل کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان خراسان جنوبی افزود: اسامی شرکت های مجاز در فعالیت فروش لیزینگی خودرو در سایت بانک مرکزی به نشانی www.cbi.ir موجود است.
وی تصریح کرد: مردم برای پیش خرید املاک باید علاوه بر این که از صحت و سقم اسناد ارایه شده از سوی فروشنده آگاه و مطمئن شوند، قرارداد را در بنگاه های معاملات ملکی دارای مجوز منعقد و کد رهگیری معتبر دریافت کنند.
سرهنگ حسینی گفت: فروشنده ملک هم موظف است سند اولیه ملک را به مشاور املاک و خریدار نشان دهد.

منبع:ایرنا

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟