پورشه ۱۰ درصد سهام ریماک را خرید

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،لوتز مشکه یکی از مدیران مالی و فناوری اطلاعات پورشه می گوید: با توسعه خودروهای سوپر اسپورت دو نفره و کاملاً الکتریکی همچون کانسپت وان و کانسپت تو و همچنین سیستم های اساسی خودرویی، ریماک بطور قابل توجهی شایستگی های خود در زمینه حمل ونقل الکتریکی را نشان داده است. ما […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،لوتز مشکه یکی از مدیران مالی و فناوری اطلاعات پورشه می گوید:

با توسعه خودروهای سوپر اسپورت دو نفره و کاملاً الکتریکی همچون کانسپت وان و کانسپت تو و همچنین سیستم های اساسی خودرویی، ریماک بطور قابل توجهی شایستگی های خود در زمینه حمل ونقل الکتریکی را نشان داده است. ما احساس می کنیم ایده های ریماک بسیار امیدوار کننده بوده و به همین دلیل امیدواریم همکاری نزدیکی با این برند داشته باشیم.

ریماک کار خود را در سال ۲۰۰۹ آغاز کرده و هم اکنون حدود ۴۰۰ نفر کارمند دارد. تمرکز اصلی این خودروساز روی تکنولوژی باتری ولتاژ بالا و قوای محرکه الکتریکی می باشد. ریماک همچنین در حال توسعه اینترفیس های انسانی-ماشینی و دوچرخه های الکتریکی تحت برند Greyp Bikes (یک شاخه فرعی تأسیس شده در سال ۲۰۱۳) می باشد.

پورشه 10 درصد سهام ریماک را خرید

مدیرعامل ریماک نیز می گوید:

پورشه 10 درصد سهام ریماک را خرید

این همکاری قدم مهم دیگری برای ریماک است تا بتواند به تأمین کننده سیستم الکتریکی سازی، ارتباطی و سیستم های کمک راننده پیشرفته تبدیل شود.

ریماک سال پیش با تصادف ریچارد هموند که پشت فرمان کانسپت وان بود کاملاً خبرساز شد. او در نهایت با زانوی شکسته راهی خانه شد.

پورشه 10 درصد سهام ریماک را خرید

اوایل سال جاری ریماک اعلام کرد سوپرکار الکتریکی کانسپت تو با شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۱.۹۵ ثانیه ای و شتاب صفر تا ۳۰۰ کیلومتر در ساعت ۱۱.۸ ثانیه ای تولید می شود. این خودروساز پرفورمنس خودروی خود را به عنوان پاسخی مستقیم به تسلا رودستر جدید بهبود بخشید.

پورشه 10 درصد سهام ریماک را خرید

پورشه 10 درصد سهام ریماک را خرید

خبر مربوط به سرمایه گذاری پورشه در ریماک کاملاً جدید بوده و هنوز زود است که درباره نوع همکاری این دو شرکت صحبت کنیم؛ اما همان گونه که مدیرعامل ریماک گفت این حرکت یک قدم مهم رو به جلو برای این برند محسوب می شود.

پورشه 10 درصد سهام ریماک را خرید

منبع:نوداد

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟