کابین پر از صفحه نمایش خودروهای آینده آئودی

۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۲

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس، آئودی برای اولین بار و پس از مدت‌ها پخش تیزر از کابین نسخه پیش‌تولید خودروی “ئی- ترون” خود رونمایی کرد. این در حالیست که این نسخه تولیدی خودرو محسوب نمی‌ش به نقل  از “اتوویک”،این نسخه از خودرو دارای آینه‌های جانبی مدرن یا همان دوربین‌های ویژه است که تصاویر را […]

به گزارش پایگاه خبری خودرو پلاس، آئودی برای اولین بار و پس از مدت‌ها پخش تیزر از کابین نسخه پیش‌تولید خودروی “ئی- ترون” خود رونمایی کرد. این در حالیست که این نسخه تولیدی خودرو محسوب نمی‌ش

به نقل  از “اتوویک”،این نسخه از خودرو دارای آینه‌های جانبی مدرن یا همان دوربین‌های ویژه است که تصاویر را به شکلی مجازی روی پرده‌های نمایشگرد یا به شکل مستیقم در اختیار راننده قرار می‌دهند. جایگاه صفحه نمایش این دوربین‌ها یا آینه‌های تجاری در سمت راست پنل درب جایگزین شده‌اند و ابعادی کوچک دارند.

کابینی پر از صفحه نمایش

با این وجود انتظار نداریم  که این صفحه‌های کوچک 7 اینچی OLED به این زودی‌های در “ئی-ترون” های به کار رود، اما اگر این فناوری در خودروها به کار رود، راننده می‌تواند در هنگام حرکت در میادین، پارک خودرو و رانندگی در بزرگراه یک حالت خاص را انتخاب کند. یک پشت آمپر دیجیتالی، یک صفحه لمسی برای سیستم اطلاعات سرگرمی و یک واحد  نیز برای تنظیمات سیستم تهویه مطبوع از دیگر صفحه نمایش‌های این خودرو هستند و به همین دلیل “ئی- ترون” را می‌توان خودروی نمایشگرها نامید.

کابینی پر از صفحه نمایش

موتور الکتریکی 355 اسب‌بخاری این خودرو در کمتر از 6 ثانیه شتاب صفر تا 100 را برای آن رقم می‌زند که با استفاده از گیربکس اتومات و در مدل اسپورت قدرت موتور به 410 اسب‌بخار نیز می‌رسد.

کابینی پر از صفحه نمایش

ود، اما پیش‌بینی می‌شود شباهت زیادی بین نسخه پیش‌تولید و مدل تجاری وجود داشته باشد.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟