کارگاه‌هاي تخصصي دستگاه هاي عيب‌ياب وسيستم مشاوره فني خودرو

۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاسبه نقل از روابط عمومي ايساکو، اين دوره‌ها با توجه به ورود دستگاه‌هاي جديد عيب‌ياب و ارتقا سيستم مشاوره فني خودرويي نمايندگي‌ها و مراکز تخصصي و همچنين نياز به، به روز رساني دانش تخصصي کارشناسان فني، در دفاتر مختلف منطقه‌اي ايساکو در حال برگزاري است. کارشناسان فني مخاطب اين دوره‌ها، در […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاسبه نقل از روابط عمومي ايساکو، اين دوره‌ها با توجه به ورود دستگاه‌هاي جديد عيب‌ياب و ارتقا سيستم مشاوره فني خودرويي نمايندگي‌ها و مراکز تخصصي و همچنين نياز به، به روز رساني دانش تخصصي کارشناسان فني، در دفاتر مختلف منطقه‌اي ايساکو در حال برگزاري است.
کارشناسان فني مخاطب اين دوره‌ها، در خصوص نحوه به‌روزرساني، فعال‌سازي، آشنايي با ويژگي‌ها و عملکرد دستگاه‌هاي عيب‌ياب محصولات جديد همچون ايکاپ، هايما، دانگ فنگ آموزش ديده و اطلاعيه‌هاي فني مربوطه را به صورت کامل و عملي تجربه مي‌کنند. همچنين با تغييرات سيستم جديد مشاوره فني و نحوه استفاده آن به طور کامل آشنا مي شوند.
AR-SA
اين دوره‌ها تا کنون در دفاتر اصفهان (شهر يزد) و ساري برگزار شده و طبق برنامه‌ريزي شش ماهه در ساير دفاتر نيز اجرا خواهد شد.
گفتني است تمام اقدامات صورت گرفته در واحد مديريت مهندسي خودرو که زيرمجموعه معاونت مهندسي و کيفيت شرکت ايساکو مي‌‎باشد، در راستاي افزايش دانش فني و مهارت‌هاي تخصصي کارشناسان فني، تعميرکاران جهت حفظ و ارتقاء کيفيت خدمات ارائه شده و به دنبال آن کسب رضايت‌مندي مشتريان است.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟