‍‍‍ جزئیاتی در مورد شاسی بلند 2019 جگوار

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،آیا هنوز از تصمیم جگوار برای ورود به بازار کراس‌اوور ها متقاعد نشده‌اید؟ پس بهتر است به عملکرد چند سال گذشته جگوار نگاهی انداخته و به مسئله پر فروش بودن مدل “اف- تایپ” بیندیشید. آنچه که مسلم است، عملکرد خوب جگوار درعرصه ساخت کراس‌اوورها و ظهور مدل‌های جدید آن در بازار […]

به گزارش پایگاه خبری خودروپلاس،آیا هنوز از تصمیم جگوار برای ورود به بازار کراس‌اوور ها متقاعد نشده‌اید؟ پس بهتر است به عملکرد چند سال گذشته جگوار نگاهی انداخته و به مسئله پر فروش بودن مدل “اف- تایپ” بیندیشید. آنچه که مسلم است، عملکرد خوب جگوار درعرصه ساخت کراس‌اوورها و ظهور مدل‌های جدید آن در بازار برترین‌هاست.

در حال حاضر مدل‌های تمام الکتریکی “آی- پیس” در زمره SUV های جگوار هستند و همگان از آن به عنوان یک خودروی خوب با قابلیت حرکت در ارتفاع سخن می‌گویند. این روند حکایت از موفقیت این شرکت در سطحی بالاتر دارد و جگوار اعلام کرده که ارتقاهایی را نیز خودروهای دیگرش در نظر دارد تا عملکردی بهتر از خود نشان دهد.

فناوری و استایل بیشتر در جگوار اف-پیس 2019

اما اخیرا در میان قدبلندهای این برند، شاهد ورود یک تازه وارد به نام “اف- پیس SVR” هستیم که در نسخه 2019 یک مدل برتر اجرایی محسوب می‌شود. این خودرو دارای یک موتور 5 لیتری V8 سوپرشارژ 542 اسب‌بخاری است در 4.1 ثانیه به شتاب صفر تا 100 کیلومتر می‌رسد و با بیشینه سرعت 283 کیلومتر بر ساعت به حرکت خود ادامه می‌دهد.

فناوری و استایل بیشتر در جگوار اف-پیس 2019

تغییرات “کاونتری”-شهر صنعتی جگوار در انگلیس- روی مدل SVR اف- پیس تنها به قدرت موتور ختم نمی‌شود. آنها روی مدل‌های جدید 2019 یک سیستم کنترل کروز تطبیقی جدید و سامانه کمکی فرمان را نیز تعبیه کرده‌اند. سامانه حرکت بین خطوط و ویژگی حرکت- توقف برای انجام فرامین روزانه مورد نیاز نیز از دیگر فناوری‌های به کار رفته در این خودرو هستند. سامانه ترمز اضطراری جدید نیز می‌تواند در سرعتی بیش از 160 کیلومتر در ساعت کالربردی و موثر ظاهر شود.

فناوری و استایل بیشتر در جگوار اف-پیس 2019

در نسخه‌های 2019 اف- تایپ SVR، نمایشگر اطلاعات و سرگرمی 10 اینچی به صورت استاندارد ارائه می‌شود. آینه‌ دید عقب به صورت بدون قاب ظاهر شده‌ و پدال‌های فلزی، کف‌پوش‌های برجسته،  دکمه‌های کرومی صندلی، تریم فیبر کربنی درها در زیبایی خودرو نقش دارند. تمامی نسخه‌های بنزینی دارای فیلتر ذرات بوده و برخی از آنها گنجایش دریافت بیش از 82 لیتر سوخت را دارند.

فناوری و استایل بیشتر در جگوار اف-پیس 2019

نیک کولینز مدیر ارشد خط تولید اف- پیس در این خصوص گفت: عملکرد این خودروی جگوار در سراسر جهان تحسین‌برانگیز بوده و باعث کسب جوایز بین‌المللی زیادی شده است.

وی افزود: ما امنیت پرفروش‌ترین SUV خود را ارتفاء دادیم و با افزایش تجهیزات ویژه به راحتی فضای داخلی افزودیم.

قیمت پایه این خودرو در حال حاضر در انگلیس حدود 36,520 پوند (50 هزار دلار) است و دفتر ثبت سفارش برای خرید این خودرو در انگلیس باز است.

 

منبع:عصرایران

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟